439624-2025 - Wettbewerb
Polen – Datenverarbeitung – Dostosowanie powiatowej bazy danych EGiB
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostosowanie powiatowej bazy danych EGiB
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie całej powiatowej bazy danych EGiB. 2. Zakres prac został podzielony na dwa etapy: 1) Etap 1: a) dostosowanie bazy danych EGiB na podstawie bazy danych EKW, b) dostosowanie atrybutu „nrKonygnacji” lokali, c) dostosowanie atrybutu „dataDokumentu” dokumentu, d) dostosowanie atrybutu udziałów jednostek rejestrowych, e) dostosowanie atrybutu „grupaRejestrowa” jednostek rejestrowych, f) wprowadzenie wyników prac Kopii BDPZGiK i do BDPZGiK, g) kontrola opracowania i odbiór prac Etapu 1. 2) Etap 2: a) dostosowanie klas bonitacyjnych i użytkowników gruntowych, b) dostosowanie budynków ewidencyjnych i elementów budynkowych, c) dostosowanie punktów granicznych, d) harmonizacja baz danych BDOT500 i GESUT, e) wprowadzenie wyników prac do Kopii BDPZGiK i do BDPZGiK, f) walidacja plików GML oraz poprawa pozostałych błędów, g) kontrola opracowania i odbiór prac Etapu 2. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania zamawiającego zostały opisane w złączniku nr 12 do SWZ (Warunki Techniczne).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72312000 Dateneingabe
5. Los
LosLOT-0001