2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wzmocnienie poziomu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej...: prace termomodernizacyjne na budynku F, poprawa dostępności wejścia głównego. Poprawa efektywności energetycznej: EtapEtap 1: Termomodernizacja bud. D i E, Etap 2: Modernizacja systemu energetycznego w zakresie budowy układu wysokotemperaturowych pomp ciepła, wspomaganych instalacją paneli fotowoltaicznych oraz magazynem energii...
Beschreibung: „Wzmocnienie poziomu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu: prace termomodernizacyjne na budynku F, poprawa dostępności wejścia głównego. Poprawa efektywności energetycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu poprzez modernizację źródła ciepła, termomodernizację wraz z instalacją OZE: Etap 1: Termomodernizacja bud. D i E, Etap 2: Modernizacja systemu energetycznego w zakresie budowy układu wysokotemperaturowych pomp ciepła, wspomaganych instalacją paneli fotowoltaicznych oraz magazynem energii, przeznaczonych do przygotowania ciepłej wody użytkowej ze wsparciem układu z zastosowaniem kogeneracji i kotłów gazowych.”
Interne Kennung: DEZP.261.40.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prace termomodernizacyjne na budynku F
Beschreibung: Prace termomodernizacyjne na budynku F
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Poprawa dostępności wejścia głównego
Beschreibung: Poprawa dostępności wejścia głównego
Interne Kennung: Część 2