See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Oprogramowania wraz z instalacją oraz uruchomieniem (w podziale na 3 zadania).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania wraz z instalacją oraz uruchomieniem, w podziale na 3 zadania: 1) ZADANIE 1: Oprogramowanie do zarządzania podatnościami aplikacji bazodanowych, sieci i API; 2) ZADANIE 2: Oprogramowanie do ochrony serwerów; 3) ZADANIE 3: Oprogramowanie do wykonywania kopii zapasowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z Projektowanymi postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy o zamówienie publiczne (dalej – „Projektowane postanowienia umowy”) stanowią odpowiednio dla każdej części załącznik nr 1A, 1B, 1C oraz nr 2A, 2B, 2C do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 227550-2025
Interne Kennung: BDG-ZZP.082.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa Oprogramowania do zarządzania podatnościami aplikacji bazodanowych, sieci i API
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Oprogramowania do zarządzania podatnościami aplikacji bazodanowych, sieci i API wraz z instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z Projektowanymi postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy o zamówienie publiczne (dalej – „Projektowane postanowienia umowy”) stanowią odpowiednio załącznik nr 1A oraz nr 2A do SWZ.
Interne Kennung: BDG-ZZP.082.6.2025(1)
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa Oprogramowania do ochrony serwerów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Oprogramowania do ochrony serwerów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z Projektowanymi postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy o zamówienie publiczne (dalej – „Projektowane postanowienia umowy”) stanowią odpowiednio załącznik nr 1B oraz nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: BDG-ZZP.082.6.2025(2)
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa Oprogramowania do wykonywania kopii.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Oprogramowania do wykonywania kopii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z Projektowanymi postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy o zamówienie publiczne (dalej – „Projektowane postanowienia umowy”) stanowią odpowiednio załącznik nr 1C oraz nr 2C do SWZ.
Interne Kennung: BDG-ZZP.082.6.2025(3)