2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa multisensorowego systemu BSP z mechanizmem zrzutu ładunku użytecznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa multisensorowego systemu BSP z mechanizmem zrzutu ładunku użytecznego Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zp/pn/15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa multisensorowego systemu BSP z mechanizmem zrzutu ładunku użytecznego Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.