2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ A MŠ DR. EDVARDA BENEŠE, PRAHA - ČAKOVICE – ETAPA B2 A C - NÁBYTEK
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nábytku a dalšího souvisejícího interiérového vybavení do nových odborných a kmenových (včetně venkovní a počítačových) učeben základní školy v rámci projektu Dostavba a rozšíření ZŠ a MŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha -Čakovice - Etapa B2 a C. Předmětem plnění veřejné zakázky je rovněž zajištění dopravy nábytku do místa určení, jeho umístění, montáž a instalace do určených prostor.
Interne Kennung: P26V00002271
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje níže uvedené změny závazku. Jedná se o důvody, které mohou prokazatelně podstatně změnit výchozí podmínky, za nichž byla smlouva uzavírána, představují vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ a jsou ex lege důvodem pro následnou změnu závazku dle § 222 ZZVZ. 10.1.1. VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K DOBĚ DODÁNÍ Zadavatel si vyhrazuje možnost prodloužení termínu realizace zakázky: • z důvodu vyšší moci (např. živelné katastrofy, válka, terorismus, epidemie, pandemie, revoluce) nebo jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran a které přechodně znemožní jedné ze smluvních stran naplnění smluvních podmínek. • nutnosti realizace dodatečných prací/dodávek nebo změn prací/dodávky, které budou mít prokazatelně vliv na prodloužení doby realizace plnění.