2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunální FVE – Brněnec
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace dodávka a instalace čtyř FVE o celkovém výkonu 139,25 kWp s bateriovými úložišti o celkové kapacitě 104,20 kWh dle technické specifikace, která je přílohou č. 3 ZD. Obchodní a smluvní podmínky jsou uvedeny v návrhu smlouvy o dílo, který je přílohou č. 2 ZD.
Interne Kennung: VZ_FVE_01
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31440000 Batterien, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (dále jako „ZZVZ“) vyhradil změnu závazku ze smlouvy spočívající v prodloužení doby pro provedení díla o dobu, po kterou trvá překážka, bránící zhotoviteli v řádném plnění smlouvy. Tato překážka může spočívat zejména: a) na straně třetích osob, kdy je plnění zhotovitele na jednání těchto osob závislé a je jimi podmíněno, přičemž zhotovitel jednající s náležitou péčí nemohl vzniku překážky na straně třetích osob zabránit; b) ve vzniku mimořádných nepředvídatelných a neodvratitelných okolností, ohledně kterých nebylo možno rozumně očekávat, že by s nimi strany počítaly v době uzavření této smlouvy, a kterými jsou zejména živelné pohromy, epidemie či závažné společenské události (vis maior); c) v okolnosti/okolnostech, které objednatel ani zhotovitel nemohli rozumně předpokládat a které nezávisí na jejich vůli; d) v aktuálních klimatických podmínkách v době realizace díla, po zhodnocení jejich vhodnosti pro provedení díla v požadované kvalitě a v souladu se závaznými technologickými postupy vážícími se k provedení díla. Objednatel v tomto případě provede posun termínů plnění díla, jeho průběhu nebo dokončení o počet dnů, po které trvala překážka bránící realizaci díla z důvodu aktuálních klimatických podmínek. Dodavatel si dále v článku 3.2 bod druhý smlouvy o dílo vyhrazuje možnost změny technické specifikace.