See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wsparcia i rozbudowa istniejącego klastra macierzy dyskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup wsparcia i rozbudowa istniejącego klastra macierzy dyskowych”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 712585-2025
Interne Kennung: BZP.272.59.2025.AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001