439749-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe bieżące utrzymanie dróg, chodników i parkingów na terenie gminy Świecie oraz bieżące utrzymanie chodników, parkingów i płyty targowiska miejskiego przy ul. Krausego wraz z wywozem śmieci z koszy ulicznych – Marianki i Przechowo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe bieżące utrzymanie dróg, chodników i parkingów na terenie gminy Świecie oraz bieżące utrzymanie chodników, parkingów i płyty targowiska miejskiego przy ul. Krausego wraz z wywozem śmieci z koszy ulicznych – Marianki i Przechowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe bieżące utrzymanie dróg, chodników i parkingów na tere-nie gminy Świecie oraz bieżące utrzymanie chodników, parkingów i płyty targowiska miejskiego przy ul. Krausego wraz z wywozem śmieci z koszy ulicznych – Marianki i Przechowo. Przedmiot zamówienia został podzielony na części zgodnie z poniższym:
Interne Kennung: OR.271.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia - Zimowe bieżące utrzymanie dróg, chodników i parkingów na tere-nie gminy Świecie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej: - chodników i parkingów na powierzchni ok. 48.600 m2 , - ulic na terenie miasta Świecia na długości ok. 73 km, - dróg gminnych na terenie gminy Świecie ( wykonanie prac na zlecenie i w zakresie określo-nym przez Zamawiającego – wg cen zaoferowanych w formularzu ofertowym) oraz wykonanie prac nieprzewidzianych związanych z prowadzeniem akcji zimowej Świecie (wykonanie prac na zlecenie i w zakresie określonym przez Zamawiającego – wg cen zaoferowanych w formularzu ofertowym).
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia - Części II pt. bieżące utrzymanie chodników, parkingów i płyty targowiska miejskiego przy ul. Krausego wraz z wywozem śmieci z koszy ulicznych – Marianki i Przechowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżące całoroczne utrzymanie chodników i parkingów na po-wierzchni ok. 62.000m2 i płyty targowiska miejskiego przy ul. Krausego na powierzchni 2.177 m2 obejmujące swym zakresem odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej oraz bieżące utrzymanie czystości wraz z wywozem śmieci z ok. 160 szt. koszy ulicznych – Marianki i Prze-chowo”. Zadanie obejmuje również wykonanie prac dodatkowych z zakresu utrzymania czysto-ści, odśnieżania i zwalczania śliskości zimowej chodników i parkingów, takich jak: jednorazowe usuwanie śmieci z chodników i parkingów (wykonanie prac na zlecenie i w zakresie określonym przez Zamawiającego – wg cen zaoferowanych w formularzu ofertowym), jednorazowe oczysz-czanie chodników i parkingów (wykonanie prac na zlecenie i w zakresie określonym przez Za-mawiającego – wg cen zaoferowanych w formularzu ofertowym), jednorazowe odśnieżenie i zwalczenie śliskości zimowej chodników i parkingów( wykonanie prac na zlecenie i w zakresie określonym przez Zamawiającego – wg cen zaoferowanych w formularzu ofertowym) oraz inne prace związane z utrzymaniem czystości, porządku i zwalczaniem skutków zimy (wykonanie prac na zlecenie i w zakresie określonym przez Zamawiającego – wg cen zaoferowanych w formularzu ofertowym).
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste