See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa drogi powiatowej Nr 3107L Równianki - Rudnik - Maszów - Staw Noakowski od km 4+507 do km 5+235
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na rozbudowie drogi powiatowej Nr 3107L Równianki - Rudnik - Maszów - Staw Noakowski od km 4+507 do km 5+235.
Vorherige Bekanntmachung: 251120-2026
Interne Kennung: SPZP.3610.6.2026.AW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej: 3. Sporządzanie i https://zdpkrasnystaw.ezamawiajacy.pl.przekazywanie informacji w tym dokumentów elektronicznych musi być zgodne z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 4. Oferta musi być podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby upoważnione do składania oświadczeń woli w imieniu Wykonawcy. 5. Zgodnie z przepisem art. 64 ustawy Pzp System jest kompatybilny ze wszystkimi podpisami elektronicznymi. Do przesłania dokumentów niezbędne jest posiadanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego. 6. Za pośrednictwem posiadanego w Systemie konta Użytkownika Zewnętrznego odbywa się komunikacja Wykonawcy z Zamawiającym w postępowaniu, w szczególności: przekazywanie dokumentów, oświadczeń, informacji, pytań, wniosków w ramach postępowania. 7. Po otwarciu ofert, komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej (czyli opatrzoną podpisem kwalifikowanym) za pośrednictwem Platformy, w zakładce „Korespondencja”. 8. Do 251120-2026 Page 2/11 pełnego i prawidłowego korzystania z Systemu przez Użytkowników Zewnętrznych konieczne jest posiadanie przez co najmniej jednego uprawnionego Użytkownika Zewnętrznego Wykonawcy elektronicznego podpisu kwalifikowanego. 9. Korzystanie z Systemu możliwe jest pod warunkiem spełnienia następujących minimalnych wymagań technicznych: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; b) komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej przeglądarki internetowej; c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2; d) zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. 10. Użycie przez Wykonawcę do kontaktu z Zamawiającym środków komunikacji elektronicznej zapewnionych w Systemie jest uzależnione od uprzedniej akceptacji przez Wykonawcę Regulaminu korzystania z usług Systemu na witrynie internetowej przy zakładaniu profilu Wykonawcy oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. 11. Dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 2 GB w formatach txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp, doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar, gz, gzip, 7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XAdES, CAdES, ASIC, XMLenc. 12. Szczegółowe informacje dotyczące środkach komunikacji elektronicznej zawarte są w pkt 11 SWZ. 13. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ. 14. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. 15. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % ceny brutto oferty (z podatkiem VAT). 16. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 17. Zamawiający na podstawie art. 257 ustawy Pzp wskazuje, że może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia w ramach ww. źródła finansowania, nie zostały mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: W ramach zadania planuje się rozbudowę odcinka drogi powiatowej nr 3107L od km 4+507 do km 5+235 o dł. 0,728 km. Drogę zaliczono do sieci dróg powiatowych o klasie technicznej L (lokalna). Projektowana podstawowa szerokość jezdni wynosi 5,50m (dwa pasy ruchu po 2,75m każdy). Projektowana szerokość poboczy 0,75 m. System odwodnienia – odwodnienie powierzchniowe do rowów przydrożnych. W ramach inwestycji przewiduje się wykonanie: - roboty przygotowawcze (zdjęcie humusu, wycinka drzew, wycinka zakrzaczeń, frezowanie) - wykonanie przepustów pod zjazdami - remont przepustów pod zjazdami - wykonanie przepustów pod drogą - wykonanie poszerzeń konstrukcji jezdni - wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i zjazdów - wykonanie peronów z kostki brukowej betonowej - wykonanie poboczy z kruszywa - oznakowanie pionowe i poziome - montaż bariery ochronnej stalowej - roboty wykończeniowe Szczegółowy zakres zadania określa dokumentacja projektowa.
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten