2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding Aansprakelijkheidsverzekering
Beschreibung: Aansprakelijkheidsverzekering 1
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Geen percelen van toepassing 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 2 jaar (1 oktober 2025 tot 1 oktober 2027). Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend stilzwijgend te verlengen met wederzijdse goedkeuring voor een periode van 12 maanden tot een totale looptijd van 8 jaar is bereikt.