See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van perifere stents en dilatatiekatheters
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van perifere stents en dilatatiekatheters
Interne Kennung: PPP0SQ-288/6162/2026/007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Iliac balloon expandable covered stents
Beschreibung: Iliac balloon expandable covered stents
Interne Kennung: 2026/007_1
Los: LOT-0002
Titel: Iliac self expandable covered stents
Beschreibung: Iliac self expandable covered stents
Interne Kennung: 2026/007_2
Los: LOT-0003
Titel: iliac balloon expandable bare metals stents
Beschreibung: iliac balloon expandable bare metals stents
Interne Kennung: 2026/007_3
Los: LOT-0004
Titel: lliac self expandable bare metal stents: Superficial femoral artery selfexpandable stents
Beschreibung: lliac self expandable bare metal stents: Superficial femoral artery selfexpandable stents
Interne Kennung: 2026/007_4
Los: LOT-0005
Titel: Superficial femoral artery selfexpandable covered stents
Beschreibung: Superficial femoral artery selfexpandable covered stents
Interne Kennung: 2026/007_5
Los: LOT-0006
Titel: Popliteal artery self expandable stents
Beschreibung: Popliteal artery self expandable stents
Interne Kennung: 2026/007_6
Los: LOT-0007
Titel: Dilatatiekatheter 0.035 platform
Beschreibung: Dilatatiekatheter 0.035 platform
Interne Kennung: 2026/007_7
Los: LOT-0008
Titel: Dilatatiekatheter 0.018 platform
Beschreibung: Dilatatiekatheter 0.018 platform
Interne Kennung: 2026/007_8
Los: LOT-0009
Titel: Dilatatiekatheter 0.014 platform
Beschreibung: Dilatatiekatheter 0.014 platform
Interne Kennung: 2026/007_9
Los: LOT-0010
Titel: Drug coated dilatatiekatheter 0.035 platform
Beschreibung: Drug coated dilatatiekatheter 0.035 platform
Interne Kennung: 2026/007_10
Los: LOT-0011
Titel: Drug coated dilatatiekatheter 0.018 platform
Beschreibung: Drug coated dilatatiekatheter 0.018 platform
Interne Kennung: 2026/007_11
Los: LOT-0012
Titel: Drug coated dilatatiekatheter 0.014 platform
Beschreibung: Drug coated dilatatiekatheter 0.014 platform
Interne Kennung: 2026/007_12
Los: LOT-0013
Titel: High pressure balloons
Beschreibung: High pressure balloons
Interne Kennung: 2026/007_13