2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów medycznych zużywalnych przez okres 24 miesięcy na rzecz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Beschreibung: Pakiet nr 1- Chirurgia Pakiet nr 2 - Artykuły medyczne zużywalne
Interne Kennung: RZP/PN/69/2/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Opublikowanie wstępnego ogłoszenia informacyjnego w zakresie określonym w art.138 ust.2 pkt1 Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Chirurgia
Beschreibung: Chirurgia
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Artykuły medyczne zużywalne
Beschreibung: Artykuły medyczne zużywalne
Interne Kennung: Pakiet nr 2