2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów służbowych KWP w Bydgoszczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów i części eksploatacyjnych do pojazdów służbowych KWP w Bydgoszczy. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Zadanie nr 1 - Dostawę części eksploatacyjne do pojazdów marki BMW, Yamaha, Suzuki, Honda 2) Zadanie nr 2 - Dostawę żarówek. Wykaz części dla zadań 1 i 2 stanowią załączniki 2A i 2B do SWZ.
Interne Kennung: WZPiFP-61-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34310000 Kraftmaschinen und Kraftmaschinenteile, 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów służbowych marki BMW, Yamaha, Suzuki, Honda
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów służbowych marki BMW, Yamaha, Suzuki, Honda - zgodnie z załącznikiem nr 2A do SWZ.
Interne Kennung: WZPiFP-61-26 Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa żarówek
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa żarówek - zgodnie z Załącznikiem 2B do SWZ.
Interne Kennung: WZPiFP-61-26 Zadanie nr 2