See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa (odnowienie) oprogramowania deweloperskiego w podziale na części (Toad)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (odnowienie) oprogramowania deweloperskiego w podziale na 2 części (Toad). 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część nr 1: Przedmiotem zamówienia w zakresie części nr 1 jest: 1) Dostawa (odnowienie) 6 sztuk subskrypcji Toad for Oracle DBA RAC Edition na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta lub rozwiązania równoważnego. Część nr 2: Przedmiotem zamówienia w zakresie części nr 2 jest: a) Dostawa (odnowienie) 10 sztuk subskrypcji licencji oprogramowania Toad for Oracle Xpert Plus Edition na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta lub rozwiązania równoważnego, b) Dostawa (odnowienie) 5 sztuk subskrypcji licencji oprogramowania Toad for Oracle Professional Edition na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta lub rozwiązania równoważnego.
Vorherige Bekanntmachung: 300646-2025
Interne Kennung: PZP/2025/4/WNP-002023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część nr 1: Dostawa (odnowienie) 6 sztuk subskrypcji Toad for Oracle DBA RAC Edition na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta lub rozwiązania równoważnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem wymagań równoważności zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1 - PZP/2025/4/WNP-002023
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część nr 2: Przedmiotem zamówienia w zakresie części nr 2 jest: a) Dostawa (odnowienie) 10 sztuk subskrypcji licencji oprogramowania Toad for Oracle Xpert Plus Edition na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta lub rozwiązania równoważnego, b) Dostawa (odnowienie) 5 sztuk subskrypcji licencji oprogramowania Toad for Oracle Professional Edition na czas 12 miesięcy wraz ze wsparciem producenta lub rozwiązania równoważnego.
Interne Kennung: Część nr 2 - PZP/2025/4/WNP-002023