2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług cateringu w zakresie dożywiania uczniów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Strzałkowie w roku szkolnym 2026/2027
Beschreibung: 4.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na przygotowaniu i dostarczeniu – na potrzeby Szkoły Podstawowej i Przedszkola wchodzących w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzałkowie – gorącego posiłku: obiadu, śniadania, podwieczorku. 4.2. Zamawiający szacuje, że dziennie należy dostarczyć: a) śniadań – 185 dla przedszkola (3 budynki Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Strzałkowie przy ul. Al. Prymasa Wyszyńskiego 10 b) obiadów – 292, w tym 168 dla przedszkola i 64 dla szkoły podstawowej (3 budynki Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Strzałkowie przy ul. Al. Prymasa Wyszyńskiego 10) oraz 60 obiadów dla szkoły podstawowej do budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzałkowie przy ul. Ostrowskiej 8b c) podwieczorków – 103 dla przedszkola (3 budynki Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Strzałkowie przy ul. Al. Prymasa Wyszyńskiego 10. W roku szkolnym 2026/2027 należy dostarczyć około: 1) śniadań 34410 ( tj.186 dni x 185 posiłki) 2) obiadów 54312 (tj. 186 dni x 292 posiłków) 3) podwieczorków 19158 (tj. 186 dni x 103 posiłków).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZSP-271/5/2026