2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gallyazás OPUS TITÁSZ Zrt. Debrecen területén
Beschreibung: Vállalkozási keretmegállapodás, amelynek tárgya „Villamos szabadvezetékek biztonsági övezetének tartós tisztántartása az OPUS TITÁSZ Zrt. szolgáltatási területein”, a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja alapján azzal, hogy az itt meghatározott keretmennyiség becsült mennyiség, a pontos mennyiség lehívására az egyedi megrendelés(ek) keretében kerül sor. KÖF/KIF villamos szabadvezetékek biztonsági övezetének tartós tisztántartása, a vonatkozó jogszabályokban, szabványokban és a Megrendelő által készített Műszaki specifikációkban (MS_H-077 - A villamosművek biztonsági övezetének tisztántartása (KIF) és az MS_H-079 - A villamosművek biztonsági övezetének tisztántartása (KÖF)) továbbá a keretszerződésben foglaltak szerint, a felek által kölcsönösen meghatározott, elfogadott, aláírt éves ütemtervnek megfelelően az OPUS TITÁSZ ZRT. ellátási területén. A vállalkozó feladatai közé tartozik villamosművek biztonsági övezetének tisztántartása körében a nyiladék szárzúzása, nyiladék gallyazása, fakivágás, tuskózás, oszloptőtisztítás, oszloptőnél történő földmunka, fogyasztói csatlakozó vezeték körüli gallyazás, TR állomás tisztítás és a gallyazás során keletkezett növényi hulladék elszállítása. Szektor Csatlakozó db szám/év KIF [km/év] KÖF [km/év] Debrecen 1 31592 902,429 298,563 Az ajánlatkérő fenntartja a jogot arra, hogy a megadott hossz (km) tekintetében max 15%-os eltérést rendel meg azzal, hogy Üzemzavar, HAVARIA feladatok végrehajtása a teljes szakaszon az ajánlatkérő által megrendelhető. Az Opus Titász Zrt., Debrecen üzem 1. szolgáltatási területen a KÖF/KIF villamos szabadvezetékek biztonsági övezetének tartós tisztántartása, a vonatkozó jogszabályokban, szabványokban és a Megrendelő által készített Műszaki specifikációkban (MS_H-077 - A villamosművek biztonsági övezetének tisztántartása (KIF) és az MS_H-079 - A villamosművek biztonsági övezetének tisztántartása (KÖF)), továbbá a szerződésben foglaltak szerint, a felek által kölcsönösen meghatározott, elfogadott, aláírt éves ütemtervnek megfelelően. Várható tisztántartandó hálózathossz a teljes futamidő alatt: Csatlakozó db szám/év: 31592 db KIF hálózathossz/év: 903 km KÖF hálózathossz/év: 299 km Az egyedi megrendelés feladatai: Az feladatok adott esetben az alábbiak lehetnek, amelyek közül az egyes részeknél az ajánlatkérő megadta a tervezhető mennyiségeket: • Nyiladék szárzúzása • Nyiladék mély-szárzúzása • Oszloptőtisztítás • Oszloptő földmunka • Tuskózás • Egyedi fakivágás (10 cm – 30 cm) • Egyedi fakivágás (30 cm – 50 cm) • Egyedi fakivágás (50 cm – 100 cm) • Egyedi fakivágás (100 cm törzsátmérő felett) • Csoportos fakivágás • Speciális fakivágás • Gallyazás • Csatlakozó gallyazása • Telepített TR állomás tisztántartása • ISZTR állomás tisztántartása • Épített házas TR állomás tisztántartása A szolgáltatások részletes leírását a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki specifikációk tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001191082026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: legjobb ár-érték arány
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Debrecen üzem 1. szolgáltatási terület
Interne Kennung: EKR001191082026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opciók ismertetése: Opcionális tevékenységekként oszloptő tisztítás, tuskózás, TR állomás tisztítás, egyedi favágás, nyiladéktisztítás, gallyazás és oszloptöveknél végzendő földmunka szerepelhet. Az opcionális feladatok teljes ellenértéke évente nem haladhatja meg az éves átalánydíj 30%-át. Oszloptő tisztítás [db/év] 72 Nyiladéktisztítás [nm/év] 14644 Gallyazás [km/év] 2 Egyedi fakivágás [db/év] 19 Oszloptő földmunka [db/év] 78 Tuskózás [db/év] 26 TR állomás tisztítás [db/év] 24