See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plečky pro demonstrační pracoviště FAPPZ
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 4 ks pleček pro demonstrační pracoviště FAPPZ.
Interne Kennung: 856
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16120000 Eggen, Aufreißer, Kultivatoren, Jät- oder Hackmaschinen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: d) Hydraulicky řízená plečka traktorová
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka hydraulicky řízené traktorové plečky.
Interne Kennung: část d)
Los: LOT-0003
Titel: c) Sadová plečka
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka sadové plečky.
Interne Kennung: část c)
Los: LOT-0002
Titel: b) Širokořádková optická plečka s postřikovačem
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka širokořádkové optické plečky s postřikovačem.
Interne Kennung: část b)
Los: LOT-0001
Titel: a) Úzkořádková optická plečka
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka úzkořádkové optické plečky.
Interne Kennung: část a)