2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka bezpylna z zabudową dwukomorową na podwoziu trzyosiowym do Włocławskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka bezpylna z zabudową dwukomorową na podwoziu trzyosiowym, przeznaczona do wywozu selektywnie zebranych odpadów komunalnych z dwoma niezależnymi urządzeniami zasypowymi tylnymi i dwoma niezależnie pracującymi odwłokami, z funkcją kompaktującą, o pojemności skrzyni ładunkowej min. 21 m3 – maks. 23 m3, przystosowaną do opróżniania pojemników o pojemności od 60 l do 1100 l, którego parametry techniczne oraz pozostałe wymagania zostały unormowane w rozdziale III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: WPK.ZP.01/02/07/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144511 Müllfahrzeuge, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing, 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144511 Müllfahrzeuge
Menge: 1 Stück