439918-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku z podziałem na 15 pakietów na potrzeby SPSK im. Prof. Witolda Orłowskiego CMKP.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku z podziałem na 15 pakietów na potrzeby SPSK im. Prof. Witolda Orłowskiego CMKP.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku z podziałem na 15 pakietów na potrzeby SPSK im. Prof. Witolda Orłowskiego CMKP. Szczegółowe zestawienie asortymentu znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym podzielonym na 15 pakietów: Pakiet 1 - Materiały zużywalne kompatybilne z aparatem do znieczulenia Carestation 650, Pakiet 2 - Pułapka wodna CO2, Pakiet 3 - Osprzęt kompatybilny z endoskopami Olympus posiadanymi przez zamawiającego, Pakiet 4 - Zestawy do operacyjnego leczenia otyłości, Pakiet 5 - Sonda do pH-metrii, Pakiet 6 - Retraktory, haki jednorazowego użytku, Pakiet 7 - Retraktor wielorazowego użytku, Pakiet 8 - Test Helicobacter Pyroli, Pakiet 9 - Zestaw do przeskórnej tracheotomii, Pakiet 10 - Aparat do przetaczania płynów infuzyjnych, Pakiet 11 - Zestaw dostępu do linii centralnej, Pakiet 12 - Zestawy do pomp Qcore Sapphire, Pakiet 13 - Materiały zużywalne kompatybilne z Videolaryngoskopem Mcgrath' mac, Pakiet 14 - Cewnik do pęcherza jelitowego, Pakiet 15 - Bronchofiberoskop jednorazowego użytku. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w pakietach od 1 do 15. 3. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej, kilku, lub wszystkich części zamówienia, o których jest mowa w pkt. 1. 4. Rozdział 5 Specyfikacji warunków zamówienia dotyczy Informacji o wymaganych przedmiotowych środkach dowodowych. 5. Rozdział 8 Specyfikacji warunków zamówienia dotyczy Informacji o wymaganych podmiotowych środkach dowodowych.
Interne Kennung28/8/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 – Materiały zużywalne kompatybilne z aparatem do znieczulenia Carestation 650
BeschreibungSzczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 – Pułapka wodna CO2
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 – Osprzęt kompatybilny z endoskopami Olympus posiadanymi przez zamawiającego
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 – Zestawy do operacyjnego leczenia otyłości
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 – Sonda do pH-metrii
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 – Retraktory, haki jednorazowego użytku
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 – Retraktor wielorazowego użytku
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 – Test Helicobacter Pyroli
Interne KennungPakiet nr 8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9 – Zestaw do przeskórnej tracheotomii
Interne KennungPakiet nr 9
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10 – Aparat do przetaczania płynów infuzyjnych
Interne KennungPakiet nr 10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11 – Zestaw dostępu do linii centralnej
Interne KennungPakiet nr 11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12 – Zestawy do pomp Qcore Sapphire
Interne KennungPakiet nr 12
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13 – Materiały zużywalne kompatybilne z Videolaryngoskopem Mcgrath' mac
Interne KennungPakiet nr 13
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14 – Cewnik do pęcherza jelitowego
Interne KennungPakiet nr 14
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15 – Bronchofiberoskop jednorazowego użytku
Interne KennungPakiet nr 15