See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie 43 szt. samochodów na potrzeby jednostek organizacyjnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, w podziale na części: 1) część 1 - 17 szt. samochodów typu KOMBI-VAN/FURGON, 2) część 2 - 24 szt. samochodów osobowych małolitrażowych, 3) część 3 – 1 samochód osobowy klasy średniej niższej, 4) część 4 – 1 samochód osobowy klasy średniej.
Vorherige Bekanntmachung: 230937-2026
Interne Kennung: 0000-ZP.261.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: zakup i dostarczenie 17 szt. samochodów typu KOMBI-VAN/FURGON
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie 17 szt. samochodów typu KOMBIVAN/FURGON. 2. Prognozowany roczny przebieg dla pojazdów wynosi 25 000 km. 3. Samochody muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2026 roku oraz muszą spełniać wymogi i parametry techniczno-eksploatacyjne określone w Załączniku nr 1 do Formularza oferty. 4. Zamawiający wymaga samochodów jednakowych pod względem marki i modelu. 5. Zamawiający wymaga aby Wykonawca zapewnił minimum 1 autoryzowaną stację obsługi technicznej w granicach administracyjnych każdego województwa, na terenie całego kraju. 6. Zamawiający wymaga aby Wykonawca był autoryzowanym partnerem producenta oferowanych samochodów.
Interne Kennung: 0000-ZP.261.7.2026(1)
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: zakup i dostarczenie 24 szt. samochodów osobowych małolitrażowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie 24 szt. samochodów osobowych małolitrażowych. 2. Prognozowany roczny przebieg dla pojazdów wynosi 15 000 km. 3. Samochody muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2026 roku oraz muszą spełniać wymogi i parametry techniczno-eksploatacyjne określone w Załączniku nr 2 do Formularza oferty. 4. Zamawiający wymaga samochodów jednakowych pod względem marki i modelu. 5. Zamawiający wymaga aby Wykonawca zapewnił minimum 1 autoryzowaną stację obsługi technicznej w granicach administracyjnych każdego województwa, na terenie całego kraju. 6. Zamawiający wymaga aby Wykonawca był autoryzowanym partnerem producenta oferowanych samochodów.
Interne Kennung: 0000-ZP.261.7.2026(2)