Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land