See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla SPZZOZ w Przasnyszu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej - Apteka Szpitalna , ul. Sadowa 9, 06-300 Przasnysz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych części zamówienia znajduje się w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - zestawienie specyfików Pakiet Nr 1 – 32 stanowiącym załącznik Nr 1 do SWZ - szczegółowy formularz asortymentowo cenowy.
Interne Kennung: SPZZOZ.ZP/53/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Program lekowy
Beschreibung: Pakiet 1 - Program lekowy. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Luźny
Beschreibung: Pakiet 2 - Luźny - Leki różne. Pakiet składa się z 5 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 3 - Leki różne. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 4 - Leki różne. Pakiet składa się z 88 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 5 - Leki różne. Pakiet składa się z 9 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 6 - Leki różne. Pakiet składa się z 23 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 7 - Leki różne. Pakiet składa się z 17 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 8 - Leki różne. Pakiet składa się z 17 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 9 - Leki różne. Pakiet składa się z 4 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 10 - Leki różne. Pakiet składa się z 10 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 11 - Leki różne. Pakiet składa się z 26 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 12 - Leki różne. Pakiet składa się z 19 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 13 - Leki różne. Pakiet składa się z 29 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - oseltamiwir
Beschreibung: Pakiet 14 - oseltamiwir. Pakiet składa się z 3 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 15 - Leki różne Pakiet składa się z 40 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 16 - Leki różne Pakiet składa się z 8 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - Środki kontrastowe
Beschreibung: Pakiet 17 - Środki kontrastowe Pakiet składa się z 4 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - Antybiotyki
Beschreibung: Pakiet 18 - Antybiotyki. Pakiet składa się z 4 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 19 - Leki różne. Pakiet składa się z 59 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - Żywienie dojelitowe
Beschreibung: Pakiet 20 - Żywienie dojelitowe. Pakiet składa się z 24 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - Leki gotowe do podania
Beschreibung: Pakiet 21 - Leki gotowe do podania. Pakiet składa się z 26 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 22 - Leki różne. Pakiet składa się z 57 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 23 - Leki różne. Pakiet składa się z 32 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - Płyny infuzyjne i leki różne
Beschreibung: Pakiet 24 - Płyny infuzyjne i leki różne. Pakiet składa się z 19 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - leki różne
Beschreibung: Pakiet 25 - leki różne. Pakiet składa się z 85 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - Insuliny
Beschreibung: Pakiet 26 -Insuliny. Pakiet składa się z 8 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 - Surowiec farmaceutyczny
Beschreibung: Pakiet 27 - Surowiec farmaceutyczny. Pakiet składa się z 3 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 - spirytus i inne roztwory
Beschreibung: Pakiet 28 - spirytus i inne roztwory. Pakiet składa się z 8 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 30 - Lorazepamum
Beschreibung: Pakiet 30 - Lorazepamum. Pakiet składa się z 4 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 31 - Preparaty do żywienia noworodków i niemowląt
Beschreibung: Pakiet 31 - Preparaty do żywienia noworodków i niemowląt. Pakiet składa się z 8 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 32 - Leki różne
Beschreibung: Pakiet 32 - Leki różne Pakiet składa się z 43 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 32