2. Verfahren
Verfahren
Titel: ČSSZ – Pořízení serverů pro centrální provoz aplikací OSVČ
Beschreibung: Předmět plnění veřejné zakázky spočívá a) v dodání 2 kusů serverů technologie SPARC v konfiguraci splňující parametry dle přílohy č. 2 Smlouvy, včetně poskytnutí licence k software (ať již firmware či jiného) a poskytování záručního servisu b) v instalaci a integraci dodaných serverů do prostředí Zadavatele, které je podrobně popsáno v příloze č. 5 Smlouvy c) v migraci všech (99 ks) virtuálních serverů Solaris. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky je uvedeno ve Smlouvě a jejích přílohách.
Interne Kennung: VZ 01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 72590000 Computer-Fachdienste
5. Los
Los: LOT-0001