See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten controlejaar 2025 en verder HLTsamen
Beschreibung: 1. Certificerende functie: • Controleverklaring jaarrekening, inclusief controles van Single Information, Single Audit (SISA), ENSIA IT, DigiD, SUWI-net, WPG, WDO en Wet Normering Topinkomens. • Rapport van bevindingen. • Jaarlijkse interim-controle (ter voorbereiding op de jaarrekeningcontrole), met als resultaat een managementletter en een boardletter . 2. Controle van overige verantwoordingen. 3. Natuurlijke adviesfunctie richting gemeenteraden en B&W. Buiten de scope vallen specifieke onderzoeksopdrachten van de Opdrachtgevers. Vier aparte overeenkomsten voor de vier organisaties.
Interne Kennung: HLT 122023 - 2300342
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze opdracht wordt volgens de Aanbestedingsrichtlijnen beschouwd als dienst. Gezien de waarde van de opdracht is – conform Aanbestedingswet 2012 (herzien in 2016) en de Gids Proportionaliteit - een Europese Openbare Aanbesteding verplicht voor deze opdracht. De opdracht zal worden gegund op basis van Economisch Meest Voordelige Inschrijving EMVI: beste prijs-kwaliteitverhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.