2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj dostupnosti komunitních sociálních služeb – výstavba CHB Hořice – elektrovybavení
Beschreibung: Předmětem zakázky je kompletní dodávka a montáž elektrovybavení dle projektové dokumentace pro stavbu „Rozvoj dostupnosti komunitních sociálních služeb – výstavba CHB Hořice“. Předmět dodávky elektrovybavení je specifikován přiloženou projektovou dokumentací a výkazem výměr. Veškeré technické podmínky jsou uvedeny jako minimální (popř. dle jejich povahy jako maximální) a závazné. Dodavatel je oprávněn nabídnout plnění s lepšími parametry než těmi, které jsou stanoveny zadavatelem jako minimální, resp. podle jejich povahy maximální. V takovém případě je dodavatel povinen prokázat, že jím nabízený parametr skutečně představuje lepší splnění dané technické podmínky. V případě požadavků na barevné provedení prvků je možné za předpokladu odsouhlasení architektem a zadavatelem přistoupit ke změně barevnosti, pokud tato barevnost nemá vliv na výslednou cenu prvku. Součástí přílohy č. 2a – projektová dokumentace je mj. soubor „výpis prvků interiéru“. Tento soubor obsahuje výpis všech prvků interiéru, neboť se jedná o komplexní projektovou dokumentaci interiéru. Položky vnitřního vybavení (nábytku) však nejsou předmětem plnění této veřejné zakázky, neboť jsou předmětem plnění samostatné veřejné zakázky. Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou pouze položky uvedené v příloze č. 2b – položkový rozpočet. Dodavatelé tak ocení pouze položky, které jsou uvedeny v položkovém rozpočtu. Nedílnou součástí předmětu veřejné zakázky je zejména: a) doprava do místa plnění, montáž, instalace, uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech provozních testů a předepsaných zkoušek dle příslušné platné právní úpravy, ověření deklarovaných technických parametrů; b) instruktáž („školení“) personálu; c) vystavení protokolu o proškolení, resp. instruktáži personálu, a protokolu opravňujícího provádět následné instruktáže personálu v používání předmětu veřejné zakázky pro určeného pracovníka uživatele; d) podpis předávacího protokolu; e) poskytování komplexního záručního servisu a oprav včetně dodávky náhradních dílů; f) dodání dokladů, které jsou potřebné pro používání zboží jako např. návod k použití/ k údržbě v českém jazyce (i v elektronické podobě na CD/DVD), příslušné certifikáty, atesty osvědčující, že přístroj je vyroben v souladu s platnými bezpečnostními normami a ČSN, kopii prohlášení o shodě (CE declaration) a případně další; g) ekologická likvidace obalového materiálu, v němž bylo zboží dodáno; h) udržování pořádku v místě plnění a po skončení zabudování a dodání předmětu veřejné zakázky provést úklid místa plnění a uvést ho do původního stavu; i) povinnost na své náklady všechny konstrukce a zařízení novostavby, které by mohly být při dodání zboží poškozeny nebo znečištěny, opatřit vhodným a účinným zajištěním (např. ochrannou folií) a toto bezprostředně po dodávce na vlastní náklady odstranit; j) další činnosti výslovně neuvedené, které jsou však s realizací plnění neoddělitelně spojeny a plnění bez nich není možné.
Interne Kennung: CIRI/2026/062
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prodávající je oprávněn zaměnit jím nabízené zboží, které bylo obsahem nabídky, za jiné zboží stejného charakteru (tzn. např. televizi za jinou televizi apod.), a to v případě, že nové zaměňované zboží bude mít stejné či lepší parametry dle technické specifikace a zároveň nové zboží bude cenově stejné či levnější jako zboží zaměňované. Tuto záměnu je možné provést pouze v případě, že po uzavření smlouvy došlo k ukončení výroby zboží nabízeného prodávajícím v nabídce či došlo k nedostupnosti tohoto zboží na trhu.