440018-2026 - Wettbewerb
Polen – Varia – Dostawa produktów leczniczych, immunoglobulin, środków opatrunkowych dla pacjentów z EB
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych, immunoglobulin, środków opatrunkowych dla pacjentów z EB
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, immunoglobulin, środków opatrunkowych dla pacjentów z EB. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera tabela asortymentowo-cenowa stanowiąca zał. nr 2 do SWZ, wzór umowy stanowiący zał. nr 4 do SWZ. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 13 części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Ofertę można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia.
Interne KennungA/ZP/SZP.261-15/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Immunoglobulina 5%
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera tabela asortymentowo-cenowa stanowiący zał. nr 2 do SWZ, wzór umowy stanowiący zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1 - Immunoglobulina 5%
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Immunoglobulina 10%
Interne KennungCzęść nr 2 - Immunoglobulina 10%
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Produkty lecznicze
Interne KennungCzęść nr 3 - Produkty lecznicze
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Produkty lecznicze
Interne KennungCzęść nr 4 - Produkty lecznicze
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Produkty lecznicze
Interne KennungCzęść nr 5 - Produkty lecznicze
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Produkty lecznicze
Interne KennungCzęść nr 6 - Produkty lecznicze
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Produkty lecznicze
Interne KennungCzęść nr 7 - Produkty lecznicze
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - Produkty lecznicze
Interne KennungCzęść nr 8 - Produkty lecznicze
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 - Produkty lecznicze
Interne KennungCzęść nr 9 - Produkty lecznicze
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 - Hemostatyki
Interne KennungCzęść nr 10 - Hemostatyki
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 - Odzież do wsparcia w leczeniu dermatologicznych chorób skóry oraz opaski podtrzymujące do stosowania u pacjentów z pęcherzowym oddzielaniem naskórka (EB)
Interne KennungCzęść nr 11 - Odzież do wsparcia w leczeniu dermatologicznych chorób skóry oraz opaski podtrzymujące do stosowania u pacjentów z pęcherzowym oddzielaniem naskórka (EB)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12 - Opaski do podtrzymywania opatrunków do stosowania u pacjentów z pęcherzowym oddzielaniem naskórka (EB)
Interne KennungCzęść nr 12 - Opaski do podtrzymywania opatrunków do stosowania u pacjentów z pęcherzowym oddzielaniem naskórka (EB)
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13 - Cement kostny
Interne KennungCzęść nr 13 - Cement kostny