2. Verfahren
Verfahren
Titel: 37972 | Realisatie afmeercapaciteit Berghaven complex Nieuwe haven te Den Helder
Beschreibung: De scope van onderhavige opdracht bestaat in hoofdlijnen uit het realiseren van: - 1x 150 m1 + 2x180 m1 zeekade met een kerende hoogte* van circa 18 meter; - 1x 300 m1 zeekade met een kerende hoogte* van circa 19 meter; - bijbehorende voorzieningen zoals: - sewage leidingen en installaties t.b.v. verpompen vuilwater vanaf schepen; - waterleidingen en installaties t.b.v. aanvoer van drink- en bluswater; - de aanleg van kadeterrein, opstelplaatsen, ontsluitingswegen en parkeerplaatsen (totaal circa 60.000 m2); - baggerwerkzaamheden, kust- en oeverwerken (bodembescherming). * Onder kerende hoogte wordt het verschil tussen de constructiediepte en bovenzijde kade bedoeld. Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne Kennung: 37972
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dit perceel omvat de totale opdracht. Dit perceel omvat de totale opdracht.
Interne Kennung: 1