2. Verfahren
Verfahren
Titel: III/3036, III/3049 Červený Kostelec - Česká Skalice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování dokumentace pro vydání společného povolení (DUR + DSP) a projektové dokumentace pro provádění stavby (PDPS), projektové dokumentace pro stavební povolení (DSP + PDP/S) a výkon autorského dozoru stavební akce "III/3036, III/3049 Červený Kostelec - Česká Skalice"
Interne Kennung: TOÚ/027-19/Ko
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodatek č. 5