2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę odczynników do wykonywania badań diagnostycznych wraz z dzierżawą koniecznego sprzętu dla potrzeb Medycznego Laboratorium Diagnostycznego SPZOZ Szpitala im. dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju przez okres 36 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: ZP-26-1-3-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp informuje, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Immunochemia+biochemia. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Immunochemia met. ELFA. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Pakiet nr 3- Infekcje-PCR. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Pakiet nr 4- Koagulologia. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Pakiet nr 5- Parametry krytyczne RKZ. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Pakiet nr 6- Mocze. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Pakiet nr 7 - Szybkie testy: C. Difficile. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Pakiet nr 8- Szybkie testy. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Pakiet nr 9 - Fit-OC. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Pakiet nr 10 - Mikrobiologia I. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Pakiet nr 11- Mikrobiologia II. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Pakiet nr 12 - Western Blot. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.