2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROMOCJA ZAMKU KSIĄŻ W WAŁBRZYCHU POPRZEZ KOSZYKÓWKĘ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest promocja Zamku Książ w Wałbrzychu poprzez koszykówkę.
Interne Kennung: ZP/36/06/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest promocja Zamku Książ w Wałbrzychu poprzez koszykówkę. Zakres realizacji zamówienia obejmuje: 1) promocję Zamku Książ przez Wykonawcę podczas wszystkich spotkań w roli gospodarza oraz podczas wszystkich zawodów wyjazdowych przez drużynę koszykówki, biorącą udział w rozgrywkach ekstraklasy koszykówki mężczyzn; 2) kreowanie pozytywnego wizerunku Zamku Książ w ramach wszelkich działań informacyjno-promocyjnych przygotowanych i realizowanych przez Wykonawcę z jego środków własnych; 3) promowanie Zamku Książ jako Sponsora Tytularnego przez Wykonawcę poprzez umieszczanie i eksponowanie logo Zamku w różnorodny sposób oraz na materiałach informacyjno-promocyjnych i poligraficznych przygotowanych i wykonanych przez Wykonawcę z jego środków własnych; 4) przekazanie Zamawiającemu przez Wykonawcę materiałów informacyjno-promocyjnych oraz poligraficznych przygotowanych i wykonanych przez Wykonawcę z jego środków własnych; 5) nieodpłatne użyczanie Zamawiającemu przez Wykonawcę wizerunku zawodników zespołu oraz całej drużyny dla celów promocyjnych Zamawiającego; 6) posiadanie lub umieszczenie przez Wykonawcę nazwy „Zamek Książ Wałbrzych” wg wskazań Zamku obok nazwy drużyny koszykówki, zgłoszonej właściwemu podmiotowi jako oficjalnej nazwy zespołu biorącego udział w rozgrywkach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ.