2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce ŽST Praha-Smíchov - Dodatek č. 11
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace stavby pro vydání stavebního povolení (DSP) ve smyslu čl. 1.1.11 VTP včetně veřejnoprávního projednání, zajištění všech podkladů k vydání stavebního povolení, zpracování dokumentů a zajištění činnosti koordinátora BOZP při práci na staveništi ve fázi přípravy dle zák. č. 309/2006 Sb., v platném znění, a včetně výkonu autorského dozoru projektanta při realizaci stavby.
Interne Kennung: S28361/2018-SŽDC-SSZ-OVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001