440152-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Datenbankdienste – Collectieregistratiesysteem SKD 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCollectieregistratiesysteem SKD 2025
BeschreibungStichting Koninklijke Defensiemusea, hierna SKD of Opdrachtgever, is op zoek naar een Opdrachtnemer voor de implementatie, conversie en levering van een collectie-registratiesysteem waarmee alle musea binnen de SKD kunnen werken. De opdracht heeft een geraamde waarde van ca. EUR 500.000,- uitgaande van de initiële contractduur van acht (8) jaren.
Interne Kennung25-003
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe voertaal tijdens de gehele aanbestedingsprocedure is Nederlands, tenzij anders aangegeven. Het is toegestaan in het kader van de Nota van Inlichtingen vragen in de Engelse taal te stellen. Beantwoording van deze vragen is in beginsel in het Nederlands en zal waar mogelijk voorzien worden van een vertaling in het Engels, waarbij de Nederlandse beantwoording leidend is. In het kader van de inschrijving is het toegestaan uw beschrijvingen ten behoeve van GC2 Plan van Aanpak en GC3 Totaaloplossing in het Nederlands of het Engels in te dienen. De ten behoeve van GC3 en GC4 verlangde demo omgeving (client applicatie) dient in het Nederlands en/of Engels te zijn.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48782000 Zentralspeicherverwaltungssoftwarepaket, 92520000 Dienstleistungen von Museen und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is het contracteren van één Opdrachtnemer voor de implementatie, conversie en levering van een Collectieregistratiesysteem voor Opdrachtgever, waarbij door SKD gekozen is voor een SaaS oplossing, welke - indien door SKD gewenst - op een later moment omgezet kan worden naar een ON PREMISE oplossing. De opdracht heeft een geraamde waarde van ca. EUR 500.000,- uitgaande van de initiële contractduur van acht (8) jaren.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenSKD kan gedurende de looptijd van de overeenkomst besluiten de volgende optie af te nemen (hiertoe is SKD geenszins verplicht): • Omzetting oplossing van SaaS naar ON PREMISE