See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - 4 (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). Przedmiot zamówienia obejmuje 18 zadań (ofert częściowych): Zadanie nr 1- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Odczynniki według katalogu: Alfachem lub równoważne Zadanie nr 2- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Anton Paar lub równoważne Zadanie nr 3- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Bioanalityc lub równoważne Zadanie nr 4- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Bionovo lub równoważne Zadanie nr 5- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Chemland lub równoważne Zadanie nr 6- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Cytivia lub równoważne Zadanie nr 7- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Eppendorf lub równoważne Zadanie nr 8- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Genoplast lub równoważne Zadanie nr 9- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: IKA lub równoważne Zadanie nr 10- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Merck lub równoważne Zadanie nr 11- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Nunc lub równoważne Zadanie nr 12- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Roth lub równoważne Zadanie nr 13- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Sarstedt lub równoważne Zadanie nr 14- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Starlab lub równoważne Zadanie nr 15- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: VWR lub równoważne Zadanie nr 16- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Waters lub równoważne Zadanie nr 17- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Materiały zużywalne lub równoważne Zadanie nr 18- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Kimtech lub równoważne 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. Zamówienie finansowane jest w ramach umowy nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0038/24-00 z dnia 07.03.2025 r. Przedsięwzięcie pn. „Innowacyjne kompozycje nowych probiotyków i postbiotyków w żelowych preparatach dopochwowych o przedłużonym uwalnianiu oraz w preparatach doustnych probiotyczno-ziołowych dla kobiet cierpiących z powodu dysbiozy i atrofii pochwy” finansowane przez Unię Europejską ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia będącego elementem Inwestycji D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu.
Interne Kennung: DZP.25.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Odczynniki według katalogu: Alfachem lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - Zadanie nr 1- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Odczynniki według katalogu: Alfachem lub równoważne 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Anton Paar lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - Zadanie nr 2 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Anton Paar lub równoważne 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Bioanalityc lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - Zadanie nr 3- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Bioanalityc lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Bionovo lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - Zadanie nr 4 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Bionovo lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Chemland lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Zadanie 5- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Chemland lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Cytivia lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Zadanie 6- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Cytivia lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Eppendorf lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Załącznik nr 7- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Eppendorf lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Genoplast lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Zadanie 8- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Genoplast lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: IKA lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Zadanie 9- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: IKA lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Merck lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Zadanie 10- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Merck lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Nunc lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Zadanie 11- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Nunc lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Roth lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Roth lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Sarstedt lub równoważne
Beschreibung: Zamówienie finansowane jest w ramach umowy nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0038/24-00 z dnia 07.03.2025 r. Przedsięwzięcie pn. „Innowacyjne kompozycje nowych probiotyków i postbiotyków w żelowych preparatach dopochwowych o przedłużonym uwalnianiu oraz w preparatach doustnych probiotyczno-ziołowych dla kobiet cierpiących z powodu dysbiozy i atrofii pochwy” finansowane przez Unię Europejską ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia będącego elementem Inwestycji D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Starlab lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Zadanie 14- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Starlab lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: VWR lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Zadanie 15- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: VWR lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Waters lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Zadanie 16- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Waters lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Materiały zużywalne lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Zadanie 17- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Materiały zużywalne lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Kimtech lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Zadanie 18- Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Kimtech lub równoważne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 18