See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van Rollpackers
Beschreibung: Irado heeft momenteel drie milieustraten in beheer in Schiedam, Vlaardingen en Capelle aan den IJssel, waarvoor de bestaande, op fossiele brandstoffen aangedreven rollpackers aan vervanging toe zijn. De rollpackers dienen gefaseerd te worden vervangen in de jaren 2026, 2027 en 2028. In dit kader bestaat de behoefte aan de aanschaf van drie elektrische rollpackers, waarbij het optioneel is om de huidige rollpackers in te ruilen. De doelstelling van Irado is het sluiten van een raamovereenkomst met één leverancier, met een initiële looptijd van één maal vier jaar. Binnen de scope van deze Europese aanbesteding vallen; Levering van 3 elektrische rollpackers; Optioneel het leveren van onderhouds- en keuringscontract; Optioneel inname van de oude rollpackers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39713300 Küchenabfallzerkleinerer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 3 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel: * Onderhoudscontract * Inruil