440219-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Usługa wykonywania: napraw bieżących, eksploatacyjnych, konserwacji i usuwania awarii w zakresie robót ogólnobudowlanych, dekarskich, elektrycznych, sanitarnych, gazowych, instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w budynkach będących własnością Towarzystwa Budownictwa Społecznego Motława Sp. z o.o. w Gdańsku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wykonywania: napraw bieżących, eksploatacyjnych, konserwacji i usuwania awarii w zakresie robót ogólnobudowlanych, dekarskich, elektrycznych, sanitarnych, gazowych, instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w budynkach będących własnością Towarzystwa Budownictwa Społecznego Motława Sp. z o.o. w Gdańsku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonywania napraw bieżących, eksploatacyjnych, konserwacji i usuwania awarii w zakresie robót ogólnobudowlanych, dekarskich, elektrycznych, sanitarnych, gazowych, instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w budynkach będących własnością Towarzystwa Budownictwa Społecznego Motława Sp. z o.o. w Gdańsku (66 budynków wielorodzinnych w tym 12 lokali użytkowych i 423 garaże oraz 5 budynków biurowych na Dolnym Mieście
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa wykonywania: napraw bieżących, eksploatacyjnych, konserwacji i usuwania awarii w zakresie robót ogólnobudowlanych, dekarskich, elektrycznych, sanitarnych, gazowych, instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, w budynkach będących własnością Towarzystwa Budownictwa Społecznego Motława Sp. z o.o. w Gdańsku