2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedení virtuální reality do odborných učeben základních škol
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka IT techniky, nábytku a výukových pomůcek do 6 budov základních škol ve Statutárním městě Havířově.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 39160000 Schulmöbel, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32580000 Datenanlagen, 32322000 Multimediaausrüstung, 39162000 Lehrmaterial, 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zavedení virtuální reality do odborných učeben základních škol - Část 1 - IT technika
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace nové a nepoužité IT techniky.
Interne Kennung: Zavedení virtuální reality do odborných učeben základních škol - Část 1 - IT technika
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32580000 Datenanlagen, 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Zavedení virtuální reality do odborných učeben základních škol - Část 3 - Výukové pomůcky
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace nových a nepoužitých výukových pomůcek.
Interne Kennung: Zavedení virtuální reality do odborných učeben základních škol - Část 3 - Výukové pomůcky
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf
Los: LOT-0002
Titel: Zavedení virtuální reality do odborných učeben základních škol - Část 2 - Nábytek
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace nového a nepoužitého nábytku.
Interne Kennung: Zavedení virtuální reality do odborných učeben základních škol - Část 2 - Nábytek
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke