See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Branżowe Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie - wyposażenie pomieszczeń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie - wyposażenie pomieszczeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.1-1.22.
Vorherige Bekanntmachung: 231465-2026
Interne Kennung: WK.2371.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin został skrócony z min. 35 na krótszy zgodnie z art. 138 ust.4 Ustawy Prawo zamówień publicznych "Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1".
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32324600 Digital-TV-Boxen, 32342000 Lautsprecher, 35112100 Notfalltrainingspuppe, 34152000 Übungssimulatoren, 33172200 Ausrüstung für Reanimation, 33141620 Sanitätspacks, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192160 Tragbahren, 39151200 Werkbänke, 43800000 Werkstattausrüstung, 39713210 Waschmaschine mit kombiniertem Wäschetrockner, 37535220 Kletteranlagen für Spielplätze, 37535292 Ausrüstung für Seilklettern, 44511000 Handwerkzeug, 18444000 Kopfschutzbedeckungen, 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz, 33141623 Verbandkästen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 30232100 Drucker und Plotter, 42661000 Weich- und Hartlötvorrichtungen, 39151200 Werkbänke, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania - dostawa aparatu do oznaczania temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania - dostawa aparatu do oznaczania temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.1.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania - dostawa aparatu do oznaczania temperatury zapłonu w tyglu zamkniętym dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania - dostawa aparatu do oznaczania temperatury zapłonu w tyglu zamkniętym metodą Abla dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.2.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0004
Titel: 4. Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania - dostawa aparatu do pomiaru napięcia powierzchniowego cieczy dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania - dostawa aparatu do pomiaru napięcia powierzchniowego cieczy dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.4.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0006
Titel: 6. Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania - dostawa chłodziarko-zamrażarki laboratoryjnej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania - dostawa chłodziarko-zamrażarki laboratoryjnej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.6.
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Los: LOT-0007
Titel: 7. Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania - dostawa cieplarki laboratoryjnej z wymuszonym obiegiem powietrza dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania - dostawa cieplarki laboratoryjnej w wymuszonym obiegiem powietrza dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.7.
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0012
Titel: 12. Wyposażenie ratownictwa medycznego - dostawa dodatkowego sprzętu do ratownictwa medycznego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie ratownictwa medycznego - dostawa dodatkowego sprzętu do ratownictwa medycznego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.12.
Interne Kennung: Część 12
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke