440249-2026 - Wettbewerb
Polen – Tablettcomputer – Dostawa tabletów wraz z osprzętem dla służb pomiarowych Enea Operator sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa tabletów wraz z osprzętem dla służb pomiarowych Enea Operator sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa tabletów wraz z osprzętem dla służb pomiarowych Enea Operator sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdz. II SWZ
Interne Kennung: P/1400/21127310/00002396/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tabletów wraz z osprzętem dla służb pomiarowych Enea Operator sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości ani wymogu odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawców dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.