2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rezerwacja, sprzedaż, sukcesywne dostarczenie biletów lotniczych na zagraniczne i krajowe przewozy pasażerskie dla Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Biura Bezpieczeństwa Narodowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rezerwacja, sprzedaż, sukcesywne dostarczenie biletów lotniczych na zagraniczne i krajowe przewozy pasażerskie dla Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Biura Bezpieczeństwa Narodowego. 2. Zakres zamówienia – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 120775-2026
Interne Kennung: Rezerwacja, sprzedaż, sukcesywne dostarczenie biletów lotniczych na zagraniczne i krajowe przewozy pasażerskie dla Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Biura Bezpieczeństwa Narodowego - BA.2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 22459000 Tickets
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, na podstawie art. 31 ust. 2 oraz art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, polegającego na zwiększeniu do 20% zakresu przedmiotowego i wartości realizacji usług lub wydłużenia okresu realizacji Umowy do 31 grudnia 2029 r., w ramach, których zakłada, że: a) szacowana maksymalna wartość prawa opcji wyniesie do 20% zamówienia podstawowego, b) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, c) wysokość opustu oraz opłat transakcyjnych w prawie opcji będzie tożsama z zamówieniem podstawowym, określona w Formularzu oferty dołączonym do oferty złożonej przez Wykonawcę, d) o zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający każdorazowo poinformuje Wykonawcę pisemnie, e) prawo opcji może zostać wykonane przez Zamawiającego w całości lub w części, f) na przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zamówienia będą składane sukcesywnie, według potrzeb Zamawiającego, najpóźniej do dnia 31 grudnia 2029 r. g) Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub w części. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji wiąże się z obowiązkiem Wykonawcy do wykonania usług na warunkach określonych zgodnie z postanowieniami niniejszego punktu.