440300-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Verpflegungsdienste – Óvodai étkeztetés - Budavári Önkormányzat 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Óvodai étkeztetés - Budavári Önkormányzat 2026
Beschreibung: Vállalkozási szerződés alapján "Közétkeztetési szolgáltatások beszerzése a Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat fenntartásában működő óvodák számára 2026" A Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat fenntartásában működő óvodák részére közétkeztetési szolgáltatás biztosítása az ételhulladék elszállításával, a közbeszerzési dokumentumokban meghatározottak szerint. Jelen közbeszerzési eljárást a Kbt. 29. § (1) bekezdése szerinti meghatalmazás alapján Budapest I. kerület Budavári Önkormányzata ajánlatkérőként bonyolítja le a Brunszvik Teréz Budavári Óvodák megrendelő nevében és javára. A nyertes ajánlattevő feladata az óvodákban 4-6 éves korosztály részére normál, valamint speciális (pl. cukorbetegek, lisztérzékenyek, tejcukor érzékenyek) étkeztetés biztosítása, melyre vonatkozóan ajánlattevő külön díjat nem állapít meg. Az ajánlatkérő a nyertes ajánlattevő minőségi és mennyiségi teljesítését az adatszolgáltatás tekintetében negyedévente, és ezen időszakon belül szúrópróbaszerűen jogosult ellenőrizni. Az élelmiszer-hulladék elszállítása és ártalmatlanításának feladata és költségei a nyertes ajánlattevőt terhelik. A nyertes ajánlattevő járványhelyzet vagy más havária esemény esetén az ajánlatkérő kérésére az ételeket egyénileg csomagolt, hűtött készételként köteles az egyes helyszínekre kiszállítani. Az élelmiszer-hulladék elszállítása és ártalmatlanításának feladata és költségei a nyertes ajánlattevőt terhelik.
Interne Kennung: EKR001088092026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Vállalkozási szerződés alapján "Közétkeztetési szolgáltatások beszerzése a Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat fenntartásában működő óvodák számára 2026" Az ajánlatkérő a kötelező közétkeztetési közfeladata ellátását szolgáltatás vásárlása útján kívánja megvalósítani 2026. szeptember 1. napjától számított 2 éves időtartamban. Az ajánlatkérő a közétkeztetési szolgáltatás ellátására a nyertes ajánlattevővel vállalkozási szerződést köt. A Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat fenntartásában működő Brunszvik Teréz Budavári Óvodák 7 telephelyén az óvodai (4-6 éves) korosztály részére (normál és speciális) közétkeztetés biztosítása. Az ajánlattevő napi háromszori étkezést biztosít az óvodai 4-6 éves korosztály részére, amelyből a tízórai és az uzsonna hideg élelem, míg az ebéd két fogásos meleg étel. Az ajánlattevő köteles a vonatkozó, mindenkor hatályos jogszabályoknak, ajánlásoknak és a szakmai szabályoknak megfelelő közétkeztetési szolgáltatást nyújtani. Becsült napi összadagszám több, mint 400 adag/nap, becsült éves összadagszám több, mint 88 000 adag/év a becsült adagszám táblázat alapján. Az adag/nap tartalmazza a napi háromszori étkezést, vagyis beleértendő a tízórai, az ebéd és az uzsonna adag is egy főre vonatkozóan. A közbeszerzési eljárásban rögzített adagszámoktól a tényleges mennyiségek a létszámok változása miatt ±10% erejéig eltérhetnek. Az ajánlattevő feladatainak részletes ismertetését a további közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001088092026/1
Haupteinstufung (cpv): 55521100 Essen auf Rädern