440310-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwareprogrammierung und -beratung – Vývoj zákaznického portálu – webová aplikace „ELEKTRONICKÝ PROVOZNÍ DENÍK METALO“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVývoj zákaznického portálu – webová aplikace „ELEKTRONICKÝ PROVOZNÍ DENÍK METALO“
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je služba na vývoj a dodání webové aplikace, jejímž účelem je realizace zákaznického portálu označovaného jako „Elektronický provozní deník Metalo“ (EPDM). Tato aplikace bude sloužit k digitalizaci komunikace mezi zákazníky a společností Metalo, s.r.o., především v oblasti správy zařízení, zakázek, servisní historie a podpory. Výsledné řešení bude napojeno na interní informační systém IS METALO prostřednictvím rozhraní API a bude uživatelsky dostupné formou webové aplikace. Bližší specifikace je přiložena v Příloze č. 3-1 a 3-2 Technická specifikace předmětu plnění.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVývoj zákaznického portálu – webová aplikace „ELEKTRONICKÝ PROVOZNÍ DENÍK METALO“