See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke elektrotechnische voorzieningen kerstmarkt Gemeentegrot Valkenburg
Beschreibung: De gemeente Valkenburg aan de Geul is voornemens om het aanbrengen van de tijdelijke elektrotechnische voorzieningen voor de kerstmarkt in de Gemeentegrot aan Power4Events te gunnen voor de periode 2026 tot en met 202, met de mogelijkheid tot verlenging van 1 jaar. zie motivatie.
Interne Kennung: Z.1263610
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie bijgevoegd document. Zie hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1