2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Inteligentní zastávky MHD v Prostějově“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace technologií pro inteligentní zastávky MHD na území města Prostějov a místních částí. Součástí instalace inteligentních zastávek MHD je vybudování nových přípojek nízkého napětí ze stávajících rozvodů veřejného osvětlení. Stávající zastávkové označníky budou demontovány a nahrazeny novými moderními „inteligentními“ označníky s LED grafickým informačním panelem. Nové označníky budou vybaveny akumulátorem pro dobíjení z rozvodu veřejného osvětlení.
Interne Kennung: OVS 48/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevření řízení podle § 56 ZZVZ na dodávky.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35261000 Informationstafeln, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35261000 Informationstafeln, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Přerušení lhůty pro dokončení díla v důsledku nepříznivých klimatických podmínek, které brání provádění prací technologickými postupy dle příslušných technických norem. Omezení postupu prací bude posuzováno ve vztahu k možnosti provádění díla dle předepsaných technologických postupů. Tyto skutečnosti budou zaznamenány ve stavebním deníku s údaji o aktuálním počasí, popisem druhu prací, odkazem na konkrétní technickou normu, podle které nelze práce započít nebo pokračovat v nich dle harmonogramu. Doba, po kterou se přeruší běh lhůty, bude zahájena zápisem do stavebního deníku a ukončena skončením mimořádných překážek.