440405-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do wykonywanych badań oraz innego drobnego sprzętu dla Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu – na podstawie umowy ramowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do wykonywanych badań oraz innego drobnego sprzętu dla Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu – na podstawie umowy ramowej
BeschreibungDostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do wykonywanych badań oraz innego drobnego sprzętu dla Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu – na podstawie umowy ramowej
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I
BeschreibungDostawa odczynników do wykonywanych badań dla Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu – na podstawie umowy ramowej na okres 12 miesięcy
LosLOT-0002
TitelCzęść II
BeschreibungDostawa materiałów eksploatacyjnych do wykonywanych badań oraz innego drobnego sprzętu dla Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu – na podstawie umowy ramowej na okres 12 miesięcy
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel