440419-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Żnin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Żnin
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych w ramach lokalnego systemu gospodarowania odpadami zorganizowanego przez Gminę Żnin, w zakresie w jakim Gmina Żnin posiada władztwo nad wskazaną kategorią odpadów, których rodzaje i szacunkowe ilości zostały wskazane w Rozdziale III OPZ. Kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych będzie polegała na sukcesywnym: 1) przyjmowaniu odpadów komunalnych odbieranych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości (w systemie „u źródła”), których rodzaje zostały wskazane w Rozdziale III ust. 3 OPZ we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 2) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przetwarzania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 3) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, 4) realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych, 5) realizacji usług i obowiązków związanych z wyrażonymi powyżej w pkt 1) – 4) usługami - zwana dalej „usługą zagospodarowania odpadów komunalnych”. 2. Przedmiot zamówienia został opisany w: 1) Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, 3) Formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZP.271.12.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji zostało określone i sprecyzowane w §13 projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.