2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Dokonanie wyboru operatora do świadczenia usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w trybie bezpośredniego zawarcia umowy zgodnie z art. 22 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010r. o publicznym transporcie zbiorowym. Przewóz osób w powiatowych przewozach pasażerskich na dwóch liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej: 1. Tomaszów Mazowiecki - Łaznowska Wola przez Ujazd, 2. Tomaszów Mazowiecki - Rzeczyca przez Inowłódz
Interne Kennung: TRP.042.4.1.2026.MF
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)