2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Hardware (storage, server, werkplek)
Beschreibung: De volgende onderdelen behoren tot de scope van de aanbesteding: • Levering en advisering m.b.t. storage- en server hardware • Levering van standaard werkplek hardware en randapparatuur, verbruiksartikelen in de breedste zin van het woord. Alle artikelen die binnen de scope vallen en geleverd kunnen worden door gecontracteerde ondernemers
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1: Storage- en server hardware
Beschreibung: Levering en advisering m.b.t. storage- en server hardware Alle artikelen die binnen de scope vallen en geleverd kunnen worden door gecontracteerde ondernemers
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen
Los: LOT-0002
Titel: P2: Standaard werkplek hardware + randapparatuur en verbruiksmiddelen
Beschreibung: Laptops, werkstations, beeldschermen, dockingstations, toetsenborden, muizen, headsets, etc. Zie Beschrijvend document voor scope
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör