440481-2026 - Ergebnis
Polen – Verbandsmaterial – Dostawa materiałów opatrunkowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów opatrunkowych
BeschreibungDostawa opatrunków w podziale na 22 zadania
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 1
BeschreibungL.p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jedn. netto wartość netto Vat cena jedn. Brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Zestaw zabezpieczający ranę do terapii podciśnieniowej gazowy z miękkim , wyściełanym gąbką kanałem, średni , kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego 15 x 17 2 opatrunki z gazy przeciwdrobnoustrojowej 10 2. Zestaw zabezpieczający ranę do terapii podciśnieniowej gazowy z miękkim , wyściełanym gąbką kanałem, duży , kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego 11,5 x 3,5 m 1 rolka gazy przeciwdrobnoustrojowej 10 3. Zestaw zabezpieczający ranę do terapii podciśnieniowej piankowy z miękkim wyściełanym gąbką kanałem, mały, kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego 10 x 8 x 3 1 opatrunek piankowy 50 4. "Zestaw zabezpieczający ranę do terapii podciśnieniowej piankowy z miękkim wyściełanym gąbką kanałem, średni , kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego*." 20 x 12,5 x 3 1 opatrunek piankowy 10 5. Zestaw zabezpieczający ranę do terapii podciśnieniowej piankowy z miękkim wyściełanym gąbką kanałem, duży , kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego*. 25 x 15 x 3 1 opatrunek piankowy 10 6. Zestaw zabezpieczający ranę do terapii podciśnieniowej piankowy z miękkim wyściełanym gąbką kanałem, bardzo duży , kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego*. 48 x 41 x 1,5 1 opatrunek piankowy 10 7. Łącznik Y – konektor do połączenia dwóch drenów (stosowany w leczeniu ran mnogich u jednego pacjenta) X 1 szt 10 8. Kanister do gromadzenia wydzieliny z rany z środkiem żelującym kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego * o pojemności 250 – 300 ml X 1 szt 70 9. Kanister do gromadzenia wydzieliny z rany z środkiem żelującym kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego * o pojemności 750ML - 800ml X 1 szt 10 10. Port z miękkim wyścielanym drenem minimalizujący ucisk. Wypełniony materiałem zabezpieczającym przed zapychaniem się drenu podczas stosowania. X 1 szt 10 11. Formuła żelowa płytki o wysokiej przylepności kleju umożliwiająca noszenie opatrunku do 72 godzin, jednocześnie redukując uraz skóry podczas jego usuwania. Sterylny X 1 szt 10 12. Pompa jednorazowego użytku, kieszonkowej wielkości do podciśnieniowej terapii leczenia ran wraz z opatrunkiem, nie ograniczający mobilności pacjenta. Możliwość użytkowania zestawu do 7 dni 10 x 20 ; 10 x 30; 10 x 40; 15 x 15; 15 x 20; 15 x 30; 20 x 20 Każdy zestaw zawiera: pompę, 2 opatrunki piankowe , 2 baterie AA. 10
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy.
LosLOT-0002
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 2
BeschreibungL.p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok Cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. opatrunek w postaci gazy luźno utkanej, nasączonej miękką parafiną, zawierającej 0,5% chlorhexydyny . Pakowany indywidualnie. 5 x 5 50 13 2. opatrunek w postaci gazy luźno utkanej, nasączonej miękką parafiną, zawierającej 0,5% chlorhexydyny . Pakowany indywidualnie. 10 x 10 10 30 3. opatrunek w postaci gazy luźno utkanej, nasączonej miękką parafiną, zawierającej 0,5% chlorhexydyny . Pakowany indywidualnie. 15 x 20 10 30
LosLOT-0003
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 3
Beschreibunglp. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. opatrunek jałowy w postaci gąbki nasaczonej gentamycyną 10 x 10 x 0,5 1 15
LosLOT-0004
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 4
BeschreibungL.p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jedn. netto wartość netto Vat cena jedn. Brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1 Gąbka lecznicza zawierająca w 1 cm 3 5,5 mg fibrynogenu ludzkiego oraz 2 j.m trombiny ludzkiej. Stosowana w zabiegach operacyjnych do tamowania krwawień, poprawy uszczelnienia tkanki i wzmocnienia szwów w chirurgii naczyniowej 4,8 x 4,8 2 10 2 Gąbka lecznicza zawierająca w 1 cm 3 5,5 mg fibrynogenu ludzkiego oraz 2 j.m trombiny ludzkiej. Stosowana w zabiegach operacyjnych do tamowania krwawień, poprawy uszczelnienia tkanki i wzmocnienia szwów w chirurgii naczyniowej 9,5 x 4,8 1 15
LosLOT-0005
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 5
BeschreibungL.p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. opatrunek foliowy Pooperacyjny z wkładem chłodnym w kształcie plastra miodu, dającym możliwość obserwacji rany bez zdejmowania opatrunku. Barierowy. 10,0 x 8,0 20 20 2. opatrunek foliowy Pooperacyjny z wkładem chłodnym w kształcie plastra miodu, dającym możliwość obserwacji rany bez zdejmowania opatrunku. Barierowy. 15,0 x 10 ,0 20 20 3. opatrunek foliowy Pooperacyjny z wkładem chłodnym w kształcie plastra miodu, dającym możliwość obserwacji rany bez zdejmowania opatrunku. Barierowy. 20,0 x 10,0 20 15 4. opatrunek foliowy Pooperacyjny z wkładem chłodnym w kształcie plastra miodu, dającym możliwość obserwacji rany bez zdejmowania opatrunku. Barierowy. 25,0 x 10,0 20 10 5. opatrunek foliowy Pooperacyjny z wkładem chłodnym w kształcie plastra miodu, dającym możliwość obserwacji rany bez zdejmowania opatrunku. Barierowy. 30,0 x 10 20 6 6. Czysty, amorficzny hydrożel składający się ze zmodyfikowanego polimeru karboksymetylocelulozy, glikolu propylenowego i wody. Szybkie i bezbolesne oczyszczanie rany dzięki zastosowanemu aplikatorowi. Dozownik Applipak umożliwia łatwe nanoszenie żelu nawet na trudno dostępne rany. Sterylny. 15 g 10 szt 60 7. Elastyczny opatrunek poliestrowy powleczony srebrem nanokrystalicznym, bakteriobójczy, uwalniający srebro z opatrunku do rany przez 3 dni 10 x 10 5 szt 20 8. Elastyczny opatrunek poliestrowy powleczony srebrem nanokrystalicznym, bakteriobójczy, uwalniający srebro z opatrunku do rany przez 3 dni 10 x 20 12 szt 20 9. Elastyczny opatrunek poliestrowy powleczony srebrem nanokrystalicznym, bakteriobójczy, uwalniający srebro z opatrunku do rany przez 3 dni 20 x 40 6 szt 20 10. Pięciowarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej na rany o dużym wysięku. Samoprzylepny - żel silikonowy jako warstwa przylepna na całej powierzchni opatrunku. 10,3 x 10,3 10 szt 15 11. Pięciowarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej na rany o dużym wysięku. Samoprzylepny - żel silikonowy jako warstwa przylepna na całej powierzchni opatrunku. 12,9 x 12,9 10 szt 5 12. Pięciowarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej na rany o dużym wysięku. Samoprzylepny - żel silikonowy jako warstwa przylepna na całej powierzchni opatrunku. 15,4 x 15,4 10 szt 12 13. Pięciowarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej na rany o dużym wysięku. Samoprzylepny - żel silikonowy jako warstwa przylepna na całej powierzchni opatrunku. 21,0 x 21,0 10 szt 7 14. Samoprzylepny trójwarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej o dużej wchłanialności, dla ran o umiarkowanym lub obfitym wysięku. Klej akrylowy naniesiony metodą krateczkową na całą powierzchnię opatrunku. Sterylny 12,5 x 12,5 10 szt 10 15. Samoprzylepny trójwarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej o dużej wchłanialności, dla ran o umiarkowanym lub obfitym wysięku. Klej akrylowy naniesiony metodą krateczkową na całą powierzchnię opatrunku. Sterylny 17,5 x 7,5 10 szt 10 16. Samoprzylepny trójwarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej o dużej wchłanialności, dla ran o umiarkowanym lub obfitym wysięku. Klej akrylowy naniesiony metodą krateczkową na całą powierzchnię opatrunku. Sterylny 22,5 x 22,5 10 szt 5 17. Nieprzylepny elastyczny opatrunek z folii poliuretanowej przeznaczony na rany ziarninujące, ze średnim do wysokiego wysięku. Konstrukcja opatrunku zapobiegająca przedostawaniu się wysięku na zewnątrz. Sterylny 5 x 5 10 szt 10 18. Nieprzylepny elastyczny opatrunek z folii poliuretanowej przeznaczony na rany ziarninujące, ze średnim do wysokiego wysięku. Konstrukcja opatrunku zapobiegająca przedostawaniu się wysięku na zewnątrz. Sterylny 10 x 10 10 szt 12 19. Nieprzylepny elastyczny opatrunek z folii poliuretanowej przeznaczony na rany ziarninujące, ze średnim do wysokiego wysięku. Konstrukcja opatrunku zapobiegająca przedostawaniu się wysięku na zewnątrz. Sterylny 10 x 20 10 szt 10 20. Nieprzylepny elastyczny opatrunek z folii poliuretanowej przeznaczony na rany ziarninujące, ze średnim do wysokiego wysięku. Konstrukcja opatrunku zapobiegająca przedostawaniu się wysięku na zewnątrz. Sterylny 20 x 20 10 szt 10 21. Opatrunek z pianki z poliuretanowej w kształcie kieszonki, przeznaczony do opatrywania ran na pięcie, łokciach. Możliwość cięcia opatrunku bez utraty jego właściwości. Sterylny 10,5 x 13,5 5 szt 12 22. Samoprzylepny opatrunek z pianki poliuretanowej z cząsteczkami srebra, przeznaczony na zakażone rany o umiarkowanym lub obfitym wysięku, z wodoodporną warstwą zewnętrzną. Sterylny 7,5 x 7,5 10 szt 10 23. Samoprzylepny opatrunek z pianki poliuretanowej z cząsteczkami srebra, przeznaczony na zakażone rany o umiarkowanym lub obfitym wysięku, z wodoodporną warstwą zewnętrzną. Sterylny 10 x 10 10 szt 10 24. Samoprzylepny opatrunek z pianki poliuretanowej z cząsteczkami srebra, przeznaczony na zakażone rany o umiarkowanym lub obfitym wysięku, z wodoodporną warstwą zewnętrzną. Sterylny 12,5 x 12,5 10 szt 10 25. Nieprzylepny opatrunek z pianki poliuretanowej z cząsteczkami srebra, przeznaczony na rany zakażone o umiarkowanym lub obfitym wysięku. Konstrukcja opatrunku zapobiegająca przedostawaniu się wysięku na zewnątrz. Sterylny 10 x 10 10 szt 5 26. Nieprzylepny opatrunek z pianki poliuretanowej z cząsteczkami srebra, przeznaczony na rany zakażone o umiarkowanym lub obfitym wysięku. Konstrukcja opatrunku zapobiegająca przedostawaniu się wysięku na zewnątrz. Sterylny 15 x 15 10 szt 10 (...). Pozostała zawartość Części / PAKIETU 5 w Zał. nr 2 do SWZ - Formularzu cenowym.
LosLOT-0006
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 6
BeschreibungL. p. przedmiot zamówienia rozmiar zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jedn. Netto wartość netto Vat cena jedn. Brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. opaska wiskozowa do zabezpieczania i podtrzymywania opatrunków - brzegi niestrzępiące się 4 m x 5 cm 1 1200 2. opaska wiskozowa do zabezpieczania i podtrzymywania opatrunków - brzegi niestrzępiące się 4 m x 10 cm 1 5000 3. opaska wiskozowa do zabezpieczania i podtrzymywania opatrunków - brzegi niestrzępiące się 4m x 15 cm 1 1200 4. opaska elastyczna o niestrzępiących się brzegach wykonana z bawełny ,poliamidu i poliuretanu lub elastomeru o rozciągliwości min.110 %* lub z przędzy bawełnianej, przędzy poliamidowej, spandex-u* lub z przędzy bawełnianej, elastilu ,lycry* 5m x 12 cm 1 700 5. opaska elastyczna o niestrzępiących się brzegach wykonana z bawełny ,poliamidu i poliuretanu lub elastomeru o rozciągliwości min.110 % 5m x 10 cm 1 600 6. opaska elastyczna o niestrzępiących się brzegach wykonana z bawełny ,poliamidu i poliuretanu lub elastomeru o rozciągliwości min.110 % 5m x 15 cm 1 2600 7. Elastyczna siatka do łatwego i szybkiego mocowania opatrunków różnego typu, także do aplikacji w opatrunkach okluzyjnych. Ułatwiająca utrzymanie opatrunku w obrębie rany także w trudnych do zaopatrzenia okolicach ciała.Wykonana z materiału odporego na rozciąganie Siatka do cięcia w dowolnym miejscu, bez wystrzępienia końcówek. rozmiar A (na palec ) lub rozmiar 1* 25 m po rozciagnięciu 10 8. Elastyczna siatka do łatwego i szybkiego mocowania opatrunków różnego typu, także do aplikacji w opatrunkach okluzyjnych. Ułatwiająca utrzymanie opatrunku w obrębie rany także w trudnych do zaopatrzenia okolicach ciała.Wykonana z materiału odporego na rozciąganie Siatka do cięcia w dowolnym miejscu, bez wystrzępienia końcówek. rozmiar B (na kończyny – wiele palców, dłoń , stopa) lub rozmiar 3* 25 m po rozciagnięciu 30 9. Elastyczna siatka do łatwego i szybkiego mocowania opatrunków różnego typu, także do aplikacji w opatrunkach okluzyjnych. Ułatwiająca utrzymanie opatrunku w obrębie rany także w trudnych do zaopatrzenia okolicach ciała.Wykonana z materiału odporego na rozciąganie Siatka do cięcia w dowolnym miejscu, bez wystrzępienia końcówek. rozmiar C (mniejsza głowa, ramie, noga ) lub rozmiar 6* 25 m po rozciagnięciu 40 10. Elastyczna siatka do łatwego i szybkiego mocowania opatrunków różnego typu, także do aplikacji w opatrunkach okluzyjnych. Ułatwiająca utrzymanie opatrunku w obrębie rany także w trudnych do zaopatrzenia okolicach ciała.Wykonana z materiału odporego na rozciąganie Siatka do cięcia w dowolnym miejscu, bez wystrzępienia końcówek. rozmiar D (duża głowa, mały tułów ) lub rozmiar 8* 25 m po rozciagnięciu 10 11. Elastyczna siatka do łatwego i szybkiego mocowania opatrunków różnego typu, także do aplikacji w opatrunkach okluzyjnych. Ułatwiająca utrzymanie opatrunku w obrębie rany także w trudnych do zaopatrzenia okolicach ciała.Wykonana z materiału odporego na rozciąganie Siatka do cięcia w dowolnym miejscu, bez wystrzępienia końcówek. rozmiar E (duży tułów, pacha, biodra )lub rozmiar 14- na klatka piersiowa i brzuch i rozmiar 10 biodrs brzuch* 25 m po rozciagnięciu 10 12. opaska podgipsowa 2,7 m -3m x 10 cm 1 500 13. opaska podgipsowa 2,7 m -3m x 12 cm 1 900 14. opaska podgipsowa 2,7 m – 3m x 15 cm 1 1300.
LosLOT-0007
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 7
BeschreibungL. p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z przezroczystej folii polietylenowej, z makroperforacją na całej powierzchni, umożliwiającą dzielenie bez nożyczek wzdłuż i w poprzek, elastyczny, z wodoodpornym klejem akrylowym równomiernie naniesionym na całej powierzchni , bez lateksu, kauczuku i tlenku cynku 9,1m x 2,5 cm 1 720 2. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z włókniny poliestrowej z makroperforacją na całej powierzchni, umożliwiającą precyzyjne dzielenie bez nożyczek wzdłuż i w poprzek, z klejem akrylowym, bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, o wysokiej przylepności początkowej i długoczasowej. 9,1m x 2,5 cm 1 720 3. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z włókniny poliestrowej z makroperforacją na całej powierzchni, umożliwiającą precyzyjne dzielenie bez nożyczek wzdłuż i w poprzek, z klejem akrylowym, bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, o wysokiej przylepności początkowej i długoczasowej 9,1m x 5 cm 1 70 4. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej, perforowanej co 5 cm, łatwy do dzielenia poprzecznego bez użycia nożyczek, trudnobrudzący, wybitnie delikatny dla skóry pacjenta, niepozostawiający resztek kleju na skórze, wysoka i długotrwała przylepność, klej akrylowy: bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, równomiernie naniesiony na całej powierzchni, nie klejący się do rękawiczek, bez papieru zabezpieczającego 9,1m x 2,5 cm 1 720 5. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej, perforowanej co 5 cm, łatwy do dzielenia poprzecznego bez użycia nożyczek, trudnobrudzący, wybitnie delikatny dla skóry pacjenta, niepozostawiający resztek kleju na skórze, wysoka i długotrwała przylepność, klej akrylowy: bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, równomiernie naniesiony na całej powierzchni, nie klejący się do rękawiczek, bez papieru zabezpieczającego 9,1m x 2,5 cm 1 50 6. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, ze sztucznego białego jedwabiu, z ząbkowanymi brzegami, ułatwiającymi dzielenie bez użycia nożyczek w poprzek i wzdłuż, z wodoodpornym klejem akrylowym o wysokiej przylepności równomiernie naniesionym na całej powierzchni, bez lateksu, kauczuku i tlenku cynku, o dużej wytrzymałości na rozerwanie. 5m x 2,5 cm 1 720 7. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, ze sztucznego białego jedwabiu, z ząbkowanymi brzegami, ułatwiającymi dzielenie bez użycia nożyczek w poprzek i wzdłuż, z wodoodpornym klejem akrylowym o wysokiej przylepności równomiernie naniesionym na całej powierzchni, bez lateksu, kauczuku i tlenku cynku, o dużej wytrzymałości na rozerwanie 9,1m x 5 cm 1 240 8. Samoprzylepne paski do zamykania ran z akrylowym klejem wrażliwym na siłę nacisku, o równej szerokości na całej długości, dokładnie przybliżające brzegi rany, z mikroporowatej włókniny poliestrowej wzmacnianej włoknami sztucznego jedwabiu, nie klejące się do rękawiczek 6mm x 100 mm 50 3 9. Samoprzylepne paski do zamykania ran z akrylowym klejem wrażliwym na siłę nacisku, o równej szerokości na całej długości, dokładnie przybliżające brzegi rany, z mikroporowatej włókniny poliestrowej wzmacnianej włoknami sztucznego jedwabiu, nie klejące się do rękawiczek 6mm x 38 mm 50 3 10. Repozycjonowalny przylepiec chirurgiczny z łatwoodklejalnym równomiernie naniesionym na całej powierzchni klejem silikonowym na podłożu z poliestrowej mikroporowatej włókniny, z makroperforacją umożliwiającą podział wzdłuż i w poprzek bez użycia nożyczek. Podłoże w kolorze niebieskim dla łatwej identyfikacji wybitnie delikatnego przylepca. 5m x 2,5 cm 1 120 11. Repozycjonowalny przylepiec chirurgiczny z łatwoodklejalnym równomiernie naniesionym na całej powierzchni klejem silikonowym na podłożu z poliestrowej mikroporowatej włókniny, z makroperforacją umożliwiającą podział wzdłuż i w poprzek bez użycia nożyczek. Podłoże w kolorze niebieskim dla łatwej identyfikacji wybitnie delikatnego przylepca. 5m x 5 cm 1 50 12. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej, trudnobrudzący, niepozostawiający resztek kleju na skórze, wysoka i długotrwała przylepność, klej akrylowy: bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, równomiernie naniesiony na całej powierzchni, z papierem zabezpieczającym 10m x 5 cm 1 60 13. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej, trudnobrudzący, niepozostawiający resztek kleju na skórze, wysoka i długotrwała przylepność, klej akrylowy: bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, równomiernie naniesiony na całej powierzchni, z papierem zabezpieczającym 10m x 10 cm 1 60 14. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej, trudnobrudzący, niepozostawiający resztek kleju na skórze, wysoka i długotrwała przylepność, klej akrylowy: bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, równomiernie naniesiony na całej powierzchni, z papierem zabezpieczającym 10m x 15 cm 1 50 15. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej, trudnobrudzący, niepozostawiający resztek kleju na skórze, wysoka i długotrwała przylepność, klej akrylowy: bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, równomiernie naniesiony na całej powierzchni, z papierem zabezpieczającym 10m x 20 cm 1 20 (...). Pozostała zawartość Części / PAKIETU 7 w Zał. nr 2 do SWZ - Formularzu cenowym.
LosLOT-0008
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 8
Beschreibunglp. przedmiot zamówienia rozmiar / cm / zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Samoprzylepny opatrunek na rany pooperacyjne;zbudowany z hydrofobowej mikrosiatki, stanowiącej warstwę przylegającą do rany, ułatwiającej szybkie przenikanie wydzieliny i przekazywanie jej do warstwy chłonnej. Mikrosiatka ma pozostawać przy tym całkowicie sucha i zapobiegać przyklejaniu się opatrunku do rany ; Warstwa chłonna ma być ze 100% waty bawełnianej i mieć dobre właściwości absorpcyjne oraz działanie wyściełające;Opatrunek ma nie ograniczać naturalnych funkcji skóry (przepuszczaC parę wodną i powietrze);Rogi zaokrąglone zapobiegające zwijaniu się włókniny.Zewnętrzna strona opatrunku ma mieć impregnację wodoodporną chroniącą ranę przed zabrudzeniem i infekcją; Klej akrylowego - nie wywołujący podrażnień skóry;W opakowaniach indywidualnych, jałowych po 1 szt. 10 x 8 30 450 2. Samoprzylepny opatrunek na rany pooperacyjne;zbudowany z hydrofobowej mikrosiatki, stanowiącej warstwę przylegającą do rany, ułatwiającej szybkie przenikanie wydzieliny i przekazywanie jej do warstwy chłonnej. Mikrosiatka ma pozostawać przy tym całkowicie sucha i zapobiegać przyklejaniu się opatrunku do rany ; Warstwa chłonna ma być ze 100% waty bawełnianej i mieć dobre właściwości absorpcyjne oraz działanie wyściełające;Opatrunek ma nie ograniczać naturalnych funkcji skóry (przepuszczaC parę wodną i powietrze); Rogi zaokrąglone zapobiegające zwijaniu się włókniny.Zewnętrzna strona opatrunku ma mieć impregnację wodoodporną chroniącą ranę przed zabrudzeniem i infekcją; Klej akrylowego - nie wywołujący podrażnień skóry;W opakowaniach indywidualnych, jałowych po 1 szt. 15 x 8 30 120 3. Samoprzylepny opatrunek na rany pooperacyjne;zbudowany z hydrofobowej mikrosiatki, stanowiącej warstwę przylegającą do rany, ułatwiającej szybkie przenikanie wydzieliny i przekazywanie jej do warstwy chłonnej. Mikrosiatka ma pozostawać przy tym całkowicie sucha i zapobiegać przyklejaniu się opatrunku do rany ; Warstwa chłonna ma być ze 100% waty bawełnianej i mieć dobre właściwości absorpcyjne oraz działanie wyściełające;Opatrunek ma nie ograniczać naturalnych funkcji skóry (przepuszczaC parę wodną i powietrze); Rogi zaokrąglone zapobiegające zwijaniu się włókniny.Zewnętrzna strona opatrunku ma mieć impregnację wodoodporną chroniącą ranę przed zabrudzeniem i infekcją; Klej akrylowego - nie wywołujący podrażnień skóry;W opakowaniach indywidualnych, jałowych po 1 szt. 20 x 10 25 60 4. Samoprzylepny opatrunek na rany pooperacyjne;zbudowany z hydrofobowej mikrosiatki, stanowiącej warstwę przylegającą do rany, ułatwiającej szybkie przenikanie wydzieliny i przekazywanie jej do warstwy chłonnej. Mikrosiatka ma pozostawać przy tym całkowicie sucha i zapobiegać przyklejaniu się opatrunku do rany ; Warstwa chłonna ma być ze 100% waty bawełnianej i mieć dobre właściwości absorpcyjne oraz działanie wyściełające; Opatrunek ma nie ograniczać naturalnych funkcji skóry (przepuszczaC parę wodną i powietrze); Rogi zaokrąglone zapobiegające zwijaniu się włókniny.Zewnętrzna strona opatrunku ma mieć impregnację wodoodporną chroniącą ranę przed zabrudzeniem i infekcją; Klej akrylowego - nie wywołujący podrażnień skóry;W opakowaniach indywidualnych, jałowych po 1 szt. 25 x 10 25 50 5. Samoprzylepny opatrunek na rany pooperacyjne;zbudowany z hydrofobowej mikrosiatki, stanowiącej warstwę przylegającą do rany, ułatwiającej szybkie przenikanie wydzieliny i przekazywanie jej do warstwy chłonnej. Mikrosiatka ma pozostawać przy tym całkowicie sucha i zapobiegać przyklejaniu się opatrunku do rany ; Warstwa chłonna ma być ze 100% waty bawełnianej i mieć dobre właściwości absorpcyjne oraz działanie wyściełające;Opatrunek ma nie ograniczać naturalnych funkcji skóry (przepuszczaC parę wodną i powietrze); Rogi zaokrąglone zapobiegające zwijaniu się włókniny.Zewnętrzna strona opatrunku ma mieć impregnację wodoodporną chroniącą ranę przed zabrudzeniem i infekcją; Klej akrylowego - nie wywołujący podrażnień skóry;W opakowaniach indywidualnych, jałowych po 1 szt. '30 x 10 25 25 6. Samoprzylepny opatrunek na rany pooperacyjne;zbudowany z hydrofobowej mikrosiatki, stanowiącej warstwę przylegającą do rany, ułatwiającej szybkie przenikanie wydzieliny i przekazywanie jej do warstwy chłonnej. Mikrosiatka ma pozostawać przy tym całkowicie sucha i zapobiegać przyklejaniu się opatrunku do rany ; Warstwa chłonna ma być ze 100% waty bawełnianej i mieć dobre właściwości absorpcyjne oraz działanie wyściełające;Opatrunek ma nie ograniczać naturalnych funkcji skóry (przepuszczaC parę wodną i powietrze); Rogi zaokrąglone zapobiegające zwijaniu się włókniny.Zewnętrzna strona opatrunku ma mieć impregnację wodoodporną chroniącą ranę przed zabrudzeniem i infekcją; Klej akrylowego - nie wywołujący podrażnień skóry;W opakowaniach indywidualnych, jałowych po 1 szt. 35 x 10 25 35 7. Opatrunek chirurgiczny w postaci taśmy, hypoalergiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej, trudnobrudzący, niepozostawiający resztek kleju na skórze, wysoka i długotrwała przylepność, klej akrylowy: bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, równomiernie naniesiony na całej powierzchni, z papierem zabezpieczającym 10 m x 30 cm 1 20 8. Opatrunek oczny z wkładem chłonnym samoprzylepny,wykonany z hydrofobowej włókniny, pokryty klejem akrylowym. Owalny kształt. Hipoalergiczny. Jałowy. Opakowanie jednostkowe papier-papier 6,5 cm x 9,4* cm lub 9,5* cm 50 10 Pozostała zawartość Części / Pakietu nr 8 w Załączniku nr 2 do SWZ (Formularzu cenowym).
LosLOT-0009
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 9
BeschreibungLp przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jedn. netto wartość netto Vat cena jedn. brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Opatrunek z alginianu wapnia , zawierający jony srebra, działający antybakteryjnie ( w tym na szczepy MRSA i VRE ) Przeznaczony do wilgotnego leczenia ran powierzchniowych i głębokich , silnie sączących. Sterylny pakowany indywidualnie.Opatrunek musi wiązac wysięk z rany w swojej strukturze. '5 x 5 10 10 2. Opatrunek z alginianu wapnia , zawierający jony srebra, działający antybakteryjnie ( w tym na szczepy MRSA i VRE ) Przeznaczony do wilgotnego leczenia ran powierzchniowych i głębokich , silnie sączących. Sterylny pakowany indywidualnie.Opatrunek musi wiązac wysięk z rany w swojej strukturze. '10 x 10 10 15 3. Opatrunek z alginianu wapnia , zawierający jony srebra, działający antybakteryjnie ( w tym na szczepy MRSA i VRE ) Przeznaczony do wilgotnego leczenia ran powierzchniowych i głębokich , silnie sączących. Sterylny pakowany indywidualnie.Opatrunek musi wiązac wysięk z rany w swojej strukturze. '10 x 20 5 15 4. Samoprzylepny opatrunek z pianki poliuretanowej, sterylny,pokryty klejem poliakrylowym ,pakowany indywidualnie, miekki i elastyczny. Posiadający perforację na styku z rana. Chłonny , z warstwa zewnętrzna uniemożliwiającą przenikanie bakterii i wody. Samoprzylepny 10 x 10 10 10 5. Samoprzylepny opatrunek z pianki poliuretanowej, sterylny,pokryty klejem poliakrylowym ,pakowany indywidualnie, miekki i elastyczny. Posiadający perforację na styku z rana. Chłonny , z warstwa zewnętrzna uniemożliwiającą przenikanie bakterii i wody. Samoprzylepny 20 x 15 5 10 6. Samoprzylepny opatrunek z pianki poliuretanowej, sterylny,pokryty klejem poliakrylowym ,pakowany indywidualnie, miekki i elastyczny. Posiadający perforację na styku z rana. Chłonny , z warstwa zewnętrzna uniemożliwiającą przenikanie bakterii i wody. Samoprzylepny 15 x 15 5 10 7. Chłonna gąbka kolagenowa przyspieszajaca gojenie rany. Zbudowana z czystego kolagenu , nie zatykającego porów skóry. W kontakcie z wysiękiem tworząca żel. Sterylna , szczelnie zapakowana 6 x 8 x 0,8 5 5 8. Chłonna gąbka kolagenowa przyspieszajaca gojenie rany. Zbudowana z czystego kolagenu , nie zatykającego porów skóry. W kontakcie z wysiękiem tworząca żel. Sterylna , szczelnie zapakowana 8 x 12 x 0,8 5 5 9. Sterylny, pakowany pojedynczo opatrunek regulujący wilgotność rany przeznaczony do ran o małym i umiarkowanym wysięku, z zakażeniem lub zagrożonych zakażeniem.Zawierający w swoim składzie substancję czynną — biguanid poliheksametylenowy . Skuteczny w przypadku zakażeń gronkowcem złocistym i szczepami VRE. Opatrunek 5 x 5 5 10 10. Sterylny, pakowany pojedynczo opatrunek regulujący wilgotność rany przeznaczony do ran o małym i miarkowanym wysięku, z zakażeniem lub zagrożonych zakażeniem.Zawierający w swoim składzie substancję czynną — biguanid poliheksametylenowy . Skuteczny w przypadku zakażeń gronkowcem złocistym i szczepami VRE. Opatrunek 9 x 9 5 10 11. Sterylny, pakowany pojedynczo opatrunek regulujący wilgotność rany przeznaczony do ran o małym i miarkowanym wysięku, z zakażeniem lub zagrożonych zakażeniem.Zawierający w swoim składzie substancję czynną — biguanid poliheksametylenowy . Skuteczny w przypadku zakażeń gronkowcem złocistym i szczepami VRE. Opatrunek 14 x 20 5 10 12. "Opatrunek z siatki bawełnianej o dużych oczkach, impregnowanej neutralną maścią, nie zawierający składników czynnych i uczulających; Nie przyklejający się do rany, chroniący przed jej wysychaniem, zapobiegający kurczeniu się blizny; Ma zapewniać dobrą wentylację i utlenienie rany; Przepuszczający wydzielinę; Sterylny, pakowany indywidualnie " 5 x 5 10 30 13. Jałowy opatrunek hydrokoloidowy, samoprzylepny , składający się z karboksymetylocelulozy. Przeznaczony do ran słabo i średnio saczących, niezainfekowanych. Utrzymujacy wilgotne środowisko w ranie. Mogący pozostawac na ranie 5-7 dni Opatrunek 15 x 15 5 10 14. Wysokoabsorbcyjny kompres chłonny.Warstwa absorbcyjna wykonana z celulozy oraz poliakrylanu sodu.Cześć przylegająca do rany wykonana z elastycznej perforowanej warstwy polietylenu zapobiegajaca przywieraniu.Zewnętrznz warsta wykonana z blekitnej włókniny chroniacej odzież przed zabrudzeniem. Przeznaczony do ran bardzo mocno sączących Kompres 10 x 10 10 20 15. Wysokoabsorbcyjny kompres chłonny.Warstwa absorbcyjna wykonana z celulozy oraz poliakrylanu sodu.Cześć przylegająca do rany wykonana z elastycznej perforowanej warstwy polietylenu zapobiegajaca przywieraniu.Zewnętrznz warsta wykonana z blekitnej włókniny chroniacej odzież przed zabrudzeniem. Przeznaczony do ran bardzo mocno sączących Kompres 10 x 20 10 20 16. Jałowy opatrunek foliowy,samoprzylepny.Warstwa poliuretanowa pokryta papierem z warstwą silikonu.Posiadający nakładki z tworzywa sztucznego ułatwiające aplikacje. Wodoszczelny, przeźroczysty,rozciągliwy. Przeznaczony do ran powierzchniowych Opatrunek 10 x 12 50 5 17. "Opatrunek z siatki bawełnianej o dużych oczkach, impregnowanej neutralną maścią, nie zawierający składników czynnych i uczulających; Nie przyklejający się do rany, chroniący przed jej wysychaniem, zapobiegający kurczeniu się blizny; Ma zapewniać dobrą wentylację i utlenienie rany; Przepuszczający wydzielinę; Sterylny pakowany indywidualnie." 10 x 10 10 50 18. Bandaż kompresyjny o krótkim naciągu. Elastyczność wzdłużna ok. 90%, po rozciągnięciu ok. 5 m, nienaciągnięty 2,5 m. 6cm x 5m 1 30 19. Bandaż kompresyjny o krótkim naciągu. Elastyczność wzdłużna ok. 90%, po rozciągnięciu ok. 5 m, nienaciągnięty 2,5 m. 8cm x 5m 1 50 (...) Pozostała zawartość Części / PAKIETU 9 w Zał. nr 2 do SWZ - Formularzu cenowym.
LosLOT-0010
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 10
Beschreibunglp. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jedn. Netto / opakowanie wartość netto Vat % cena jedn. Brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Opatrunek hydrokoloidowy w postaci żelu;do ran pokrytych suchą lub rozpływną tkanką martwiczą 15g 1 300 2. Opatrunek wzmocniony przeznaczony do ran przewlekłych ,średnio i obficie sączących , zbudowany w w technologii Hydrofiber® z dwóch warstw włókien karboksymetylocelulozy, połączonych wzmocnionymi przeszyciami. (owrzodzenia goleni na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe), rany świeże. 5 x 5 10 20 3. Opatrunek wzmocniony przeznaczony do ran przewlekłych ,średnio i obficie sączących , zbudowany w w technologii Hydrofiber® z dwóch warstw włókien karboksymetylocelulozy, połączonych wzmocnionymi przeszyciami. (owrzodzenia goleni na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe), rany świeże. 10 x 10 10 40 4. Opatrunek wzmocniony przeznaczony do ran przewlekłych ,średnio i obficie sączących , zbudowany w w technologii Hydrofiber® z dwóch warstw włókien karboksymetylocelulozy, połączonych wzmocnionymi przeszyciami. (owrzodzenia goleni na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe), rany świeże. 15 x 15 5 10 5. Sterylny opatrunek hydrowłóknisty na rany z biofilmem lub podejrzeniem biofilmu; zbudowany z dwóch warstw chłonnych wykonanych w technologii Hydrofiber z jonami srebra o działaniu bakteriobójczym spotęgowanym dodatkowumi substancjami EDTA i BEC; o wysokich właściwościach chłonnych,wzmocniony przeszyciami 5 x 5 10 20 6. Sterylny opatrunek hydrowłóknisty na rany z biofilmem lub podejrzeniem biofilmu; zbudowany z dwóch warstw chłonnych wykonanych w technologii Hydrofiber z jonami srebra o działaniu bakteriobójczym spotęgowanym dodatkowumi substancjami EDTA i BEC; o wysokich właściwościach chłonnych,wzmocniony przeszyciami 10 x 10 10 30 7. Sterylny opatrunek hydrowłóknisty na rany z biofilmem lub podejrzeniem biofilmu; zbudowany z dwóch warstw chłonnych wykonanych w technologii Hydrofiber z jonami srebra o działaniu bakteriobójczym spotęgowanym dodatkowumi substancjami EDTA i BEC; o wysokich właściwościach chłonnych,wzmocniony przeszyciami 15 x 15 5 30 8. Sterylny opatrunek hydrowłóknisty na rany z biofilmem lub podejrzeniem biofilmu; zbudowany z dwóch warstw chłonnych wykonanych w technologii Hydrofiber z jonami srebra o działaniu bakteriobójczym spotęgowanym dodatkowumi substancjami EDTA i BEC; o wysokich właściwościach chłonnych,wzmocniony przeszyciami ' 20 x 30 5 10 9. Opatrunek stanowiący połączenie technologii Hydrofiber® i hydrokoloidu. W kontakcie z wysiękiem z rany żelujący.Na zewnątrz zbudowany z folii poliuretanowej stanowiącej zaporę przed penetracją bakterii i wirusów . Dostosowujący się do kształtu rany (na przykład okolicy kolan i innych ruchomych stawów) i umożliwiający pacjentowi swobodne poruszanie się. Wodoodporny, umożliwiający pacjentowi kąpiel i hydroterapię. 9 x 10 10 10 10. Opatrunek stanowiący połączenie technologii Hydrofiber® i hydrokoloidu. W kontakcie z wysiękiem z rany żelujący.Na zewnątrz zbudowany z folii poliuretanowej stanowiącej zaporę przed penetracją bakterii i wirusów . Dostosowujący się do kształtu rany (na przykład okolicy kolan i innych ruchomych stawów) i umożliwiający pacjentowi swobodne poruszanie się. Wodoodporny, umożliwiający pacjentowi kąpiel i hydroterapię. 9 x 15 10 5 11. Opatrunek stanowiący połączenie technologii Hydrofiber® i hydrokoloidu. W kontakcie z wysiękiem z rany żelujący.Na zewnątrz zbudowany z folii poliuretanowej stanowiącej zaporę przed penetracją bakterii i wirusów . Dostosowujący się do kształtu rany (na przykład okolicy kolan i innych ruchomych stawów) i umożliwiający pacjentowi swobodne poruszanie się. Wodoodporny, umożliwiający pacjentowi kąpiel i hydroterapię. '9 x 25 10 1 12. Opatrunek hydrokolidowy na rany przewlekłe (owrzodzenia podudzi na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe) i rany świeże, w okolicach narażonych na łatwe odklejenie się opatrunku. Z mocną ramką samoprzylepną , mogący mieć zastosowanie we wszystkich etapach leczenia, również w ranach z martwicą suchą lub rozpływną. 6 x 6 5 20 13. Opatrunek hydrokolidowy na rany przewlekłe (owrzodzenia podudzi na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe) i rany świeże, w okolicach narażonych na łatwe odklejenie się opatrunku. Z mocną ramką samoprzylepną , mogący mieć zastosowanie we wszystkich etapach leczenia, również w ranach z martwicą suchą lub rozpływną. 10 x 10 5 20 14. Opatrunek hydrokolidowy na rany przewlekłe (owrzodzenia podudzi na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe) i rany świeże, w okolicach narażonych na łatwe odklejenie się opatrunku. Z mocną ramką samoprzylepną , mogący mieć zastosowanie we wszystkich etapach leczenia, również w ranach z martwicą suchą lub rozpływną. 15 x 15 5 15 15. opatrunek hydrokoloidowy na rany przewlekłe (owrzodzenia podudzi na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe), jak i na rany ostre, częściowe oparzenia stopnia I do IIa, czy miejsca donorowe. Mogący mieć zastosowanie we wszystkich etapach leczenia, również w ranach z martwicą suchą lub rozpływną. 20 x 20 5 10 16. opatrunek hydrokoloidowy na rany przewlekłe (owrzodzenia podudzi na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe), jak i na rany ostre, częściowe oparzenia stopnia I do IIa, czy miejsca donorowe. Mogący mieć zastosowanie we wszystkich etapach leczenia, również w ranach z martwicą suchą lub rozpływną. 10 x 10 10 20 Pozostała zawartość Pakietu/Części 10 w Załączniku nr 2 do SWZ na przedmiotowe zadanie.
LosLOT-0011
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 11
BeschreibungL. p. przedmiot zamówienia rozmiar zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa / ilość w opakowaniu zbiorczym/ kod produktu 1. "(plaster do mocowania kaniul, włókninowy) - włókninowy plaster do mocowania kaniul, - przepuszczający powietrze, - posiadający rozcięcie wzdłuż środka, na końcu rozcięcia gazik wykonany z miękkiej wiskozy zabezpieczający miejsce wkłucia, - plaster pokryty hipoalergicznym klejem akrylowym, - możliwość utrzymywania plastra na skórze do 3 * lub 5 *dni, * - jałowy, sterylizowany tlenkiem etylenu, jednorazowego użytku, wodoodporny, nie zawiera lateksu - w opakowaniu dodatkowa podkładka pod kaniulę, - opakowanie jednostkowe posiadające ścięte narożniki ułatwiające otwarcie lub listki ułatwiające otwieranie*" 6 x 8 cm 100 250 2. "(plaster do mocowania kaniul, poliuretanowy z ramką) - poliuretanowy plaster do mocowania kaniul z ramką i polem do opisu, - transparentny, przepuszczający powietrze, - posiadający rozcięcie wzdłuż środka, na końcu rozcięcia gazik wykonany z miękkiej wiskozy zabezpieczający miejsce wkłucia, - plaster pokryty hipoalergicznym klejem akrylowym, - możliwość utrzymywania plastra na skórze do 5 dni, - jałowy, sterylizowany tlenkiem etylenu, jednorazowego użytku, wodoodporny, nie zawiera lateksu" 6 x 8 *cm lub 6x7 cm* 100 50 3. "(plaster do mocowania kaniul, poliuretanowy) - poliuretanowy plaster do mocowania kaniul, - transparentny, przepuszczający powietrze - posiadający rozcięcie wzdłuż środka, na końcu rozcięcia gazik wykonany z miękkiej wiskozy zabezpieczający miejsce wkłucia, - plaster pokryty hipoalergicznym klejem akrylowym, - możliwość utrzymywania plastra na skórze do 5 dni, - jałowy, sterylizowany tlenkiem etylenu, jednorazowego użytku, wodoodporny, nie zawiera lateksu - w opakowaniu dodatkowa podkładka pod kaniulę, - opakowanie jednostkowe posiadające ścięte narożniki ułatwiające otwarcie lub listki ułatwiające otwieranie*" 6 x 8 cm 100 50 4. "samoprzylepny, włókninowy opatrunek z wkładem chłonnym na rany pooperacyjne, - przepuszczający powietrze i parę wodną, zabezpieczający ranę przed drobnoustrojami i czynnikami zewnętrznymi, - nieprzywierający do rany centralnie umieszczony wkład chłonny ułatwia zmianę opatrunku, - zaokrąglone brzegi zabezpieczające przed przypadkowym odklejeniem, - pokryty hipoalergicznym klejem, elastyczny, wodoodporny, - jałowy, sterylizowany promieniami gamma * lub tlenkiem etylenu* - pakowany indywidualnie," 5 x 7,5 cm lub 5x7,2 cm* 10 180 5. "samoprzylepny, włókninowy opatrunek z wkładem chłonnym na rany pooperacyjne, - przepuszczający powietrze i parę wodną, zabezpieczający ranę przed drobnoustrojami i czynnikami zewnętrznymi, - nieprzywierający do rany centralnie umieszczony wkład chłonny ułatwia zmianę opatrunku, - zaokrąglone brzegi zabezpieczające przed przypadkowym odklejeniem, - pokryty hipoalergicznym klejem, elastyczny, wodoodporny, - jałowy, sterylizowany promieniami gamma* lub tlenkiem etylenu* - pakowany indywidualnie," 10 x 10 cm 10 120 6. "samoprzylepny, włókninowy opatrunek z wkładem chłonnym na rany pooperacyjne, - przepuszczający powietrze i parę wodną, zabezpieczający ranę przed drobnoustrojami i czynnikami zewnętrznymi, - nieprzywierający do rany centralnie umieszczony wkład chłonny ułatwia zmianę opatrunku, - zaokrąglone brzegi zabezpieczające przed przypadkowym odklejeniem, - pokryty hipoalergicznym klejem, elastyczny, wodoodporny, - jałowy, sterylizowany promieniami gamma* lub tlenkiem etylenu* - pakowany indywidualnie," 10 x 15 cm 25 60 7. "samoprzylepny, włókninowy opatrunek z wkładem chłonnym na rany pooperacyjne, - przepuszczający powietrze i parę wodną, zabezpieczający ranę przed drobnoustrojami i czynnikami zewnętrznymi, - nieprzywierający do rany centralnie umieszczony wkład chłonny ułatwia zmianę opatrunku, - zaokrąglone brzegi zabezpieczające przed przypadkowym odklejeniem, - pokryty hipoalergicznym klejem, elastyczny, wodoodporny, - jałowy, sterylizowany promieniami gamma lub tlenkiem etylenu*, - pakowany indywidualnie," 10 x 20 cm 25 40 8. "samoprzylepny, włókninowy opatrunek z wkładem chłonnym na rany pooperacyjne, - przepuszczający powietrze i parę wodną, zabezpieczający ranę przed drobnoustrojami i czynnikami zewnętrznymi, - nieprzywierający do rany centralnie umieszczony wkład chłonny ułatwia zmianę opatrunku, - zaokrąglone brzegi zabezpieczające przed przypadkowym odklejeniem, - pokryty hipoalergicznym klejem, elastyczny, wodoodporny, - jałowy, sterylizowany promieniami gamma, - pakowany indywidualnie," 10 x 25 cm 25 50 9. "samoprzylepny, włókninowy opatrunek z wkładem chłonnym na rany pooperacyjne, - przepuszczający powietrze i parę wodną, zabezpieczający ranę przed drobnoustrojami i czynnikami zewnętrznymi, - nieprzywierający do rany centralnie umieszczony wkład chłonny ułatwia zmianę opatrunku, - zaokrąglone brzegi zabezpieczające przed przypadkowym odklejeniem, - pokryty hipoalergicznym klejem, elastyczny, wodoodporny, - jałowy, sterylizowany promieniami gamma lub tlenkiem etylenu* - pakowany indywidualnie," 10 x 30 cm 25 20
LosLOT-0012
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 12
BeschreibungL. p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jedn. netto wartość netto Vat cena jedn. brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Opatrunek nieprzywierający do stosowania miejscowego, nasycony maścią zawierającą 10% jodopowiodonu (PVP-1),glikol polietylenowy i wodę oczyszczoną, mający zastosowanie do leczenia ran wrzodziejących, jako środek zapobiegający zakażeniom na drobne oparzenia i drobne urazy związane z ubytkiem skóry o długotrwałym działaniu antyseptycznym 5 x 5 25 20; 2. Opatrunek nieprzywierający do stosowania miejscowego, nasycony maścią zawierającą 10% jodopowiodonu (PVP-1),glikol polietylonowy i wodę oczyszczoną, mający zastosowanie do leczenia ran wrzodziejących, jako środek zapobiegający zakażeniom na drobne oparzenia i drobne urazy związane z ubytkiem skóry o długotrwałym działaniu antyseptycznym 9,5 x 9,5 25 20.
LosLOT-0013
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 13
BeschreibungL. p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Jednorazowy podkład medyczny perforowany na kozetkę, w rolce, podfoliowany, nie składany rozmiar szer. 50 cm x perforowany co 160 cm, dwie warstwy bibuły o gramaturze min. 36g/m2, folia o grubości min. 13µm, brzeg bez postrzępień, dostępny w minimum 5 kolorach. Podkład posiadający zaznaczenie miejsca perforacji. 50cm x50 m (perforacja co 160 cm) 1 1200 2. ręcznik wysokochłonny wykonany z napowietrzanej celulozy o gramaturze min, 40 g/m2. Biały 70 x 80 lub 40 cm x70 cm* 1 2000 ** Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania innej ilości w opakowaniu i przeliczenia z uwzględnieniem zamawianej ilości na rok
LosLOT-0014
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 14
BeschreibungL. p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Samoprzylepne foliowe plastry poinjekcyjne z wkładem chłonnym umieszczonym centralnie. Hypoalergiczne,cienkie i elastyczne , dopasowujące się do kształtu ciała, paroprzepuszczalne. Kolor cielisty. Jałowe 1,9 x 7,6 500 20 2. Samoprzylepne plastry włókninowe poinjekcyjne z wkładem chłonnym umieszczonym centralnie. Uciskowe , Jałowe 2,5 x 8,5 100 10 3. przylepiec tkaninowy bały, niejałowy,nawinięty na szpulkę,ząbkowane wykończenie brzegu 2,5cm x 5 m 1 540 4. przylepiec tkaninowy bały, niejałowy,nawinięty na szpulkę,ząbkowane wykończenie brzegu 5 cm x 5 m 1 48 5. plaster włókninowy z opatrunkiem wykonany z hydrofobowej włókniny, struktura przepuszczająca powietrze z możliwością docinania. Kolor biały 8 cm x 5 m 1 100
LosLOT-0015
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 15
BeschreibungL. p. przedmiot zamówienia pojemność zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Hydrożel do oczyszczania i nawilżania ran z zawartością kwasu podchlorawego HOCl 60ppm, oraz podchlorynu sodu NaOCl 60ppm, o działaniu przeciwdrobnoustrojowym, przeciwzapalnym i natleniającym tkanki. Przeznaczony do zaopatrywania ran pooperacyjnych, przewlekłych owrzodzeń, oparzeń termicznych I-go i II-go stopnia, chemicznych i elektrycznych, odczynów popromiennych. Szeroki zakres działania bakterio-, grzybo-, prątko-, sporo- i wirusobójczego (normy: EN 13727, EN 13624, EN 14563, EN 14347, EN 14476). Wyrób medyczny kl. IIb. Stabilny przez 60 dni od otwarcia. Hydrożel 250g 250g 1 szt 30 2. Hydrożel do oczyszczania i nawilżania ran z zawartością kwasu podchlorawego HOCl 60ppm, oraz podchlorynu sodu NaOCl 60ppm, o działaniu przeciwdrobnoustrojowym, przeciwzapalnym i natleniającym tkanki. Przeznaczony do zaopatrywania ran pooperacyjnych, przewlekłych owrzodzeń, oparzeń termicznych I-go i II-go stopnia, chemicznych i elektrycznych, odczynów popromiennych. Szeroki zakres działania bakterio-, grzybo-, prątko-, sporo- i wirusobójczego (normy: EN 13727, EN 13624, EN 14563, EN 14347, EN 14476). Wyrób medyczny kl. IIb. Stabilny przez 60 dni od otwarcia. Hydrożel 120 g 120g 1 szt 30 3. Gotowy do użycia roztwór wodny o zawartości kwasu podchlorawego HOCl 40ppm i podchlorynu sodu NaOCl 40ppm, o działaniu przeciwdrobnoustrojowym, przeciwzapalnym i natleniającym tkanki, przeznaczony do płukania śródoperacyjnego, ran pooperacyjnych, przetok oraz przewlekłych owrzodzeń, oparzeń termicznych I-go i II-go stopnia, chemicznych i elektrycznych, odczynów popromiennych. Szeroki zakres działania bakterio-, grzybo-, prątko-, sporo- i wirusobójczego potwierdzony testami (normy: EN 13727, EN 13624, EN 14563, EN 14347, EN 14476). Wyrób medyczny kl. IIb. Stabilny przez 60 dni od otwarcia. Płyn 500 ml x 1szt. 250ml 1 szt atomizer 30 4. Gotowy do użycia roztwór wodny o zawartości kwasu podchlorawego HOCl 40ppm i podchlorynu sodu NaOCl 40ppm, o działaniu przeciwdrobnoustrojowym, przeciwzapalnym i natleniającym tkanki, przeznaczony do płukania śródoperacyjnego, ran pooperacyjnych, przetok oraz przewlekłych owrzodzeń, oparzeń termicznych I-go i II-go stopnia, chemicznych i elektrycznych, odczynów popromiennych. Szeroki zakres działania bakterio-, grzybo-, prątko-, sporo- i wirusobójczego potwierdzony testami (normy: EN 13727, EN 13624, EN 14563, EN 14347, EN 14476). Wyrób medyczny kl. IIb. Stabilny przez 60 dni od otwarcia. Płyn 500 ml x 1szt. 500ml 1 szt 30 5. Gotowy do użycia roztwór wodny o zawartości kwasu podchlorawego HOCl 40ppm i podchlorynu sodu NaOCl 40ppm, o działaniu przeciwdrobnoustrojowym, przeciwzapalnym i natleniającym tkanki, przeznaczony do płukania śródoperacyjnego, ran pooperacyjnych, przetok oraz przewlekłych owrzodzeń, oparzeń termicznych I-go i II-go stopnia, chemicznych i elektrycznych, odczynów popromiennych. Szeroki zakres działania bakterio-, grzybo-, prątko-, sporo- i wirusobójczego potwierdzony testami (normy: EN 13727, EN 13624, EN 14563, EN 14347, EN 14476). Wyrób medyczny kl. IIb. Stabilny przez 60 dni od otwarcia. Płyn 990 ml x 1szt. 990ml 1 szt 10
LosLOT-0016
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 16
BeschreibungL. p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto/ szt. wartość netto Vat cena jednostkowa brutto/ szt wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. kompresy włókninowe jałowe 10 x 10 10 10 000 2. kompresy włókninowe jałowe 7,5 x 7,5 10 12 000 3. kompresy włókninowe niejałowe 10 x 10 100 1000 4. kompresy włókninowe niejałowe 7,5 x 7,5 100 500 5. kompresy włókninowe niejałowe 5 x 5 100 2600 6. "Serweta chirurgiczna jałowa 45cm x 45cm 2 warstwowa ALPHAtex Serweta dwuwarstwowa o wymiarach 45x45 cm, Serweta wykonana z chłonnego i nieprzemakalnego laminatu dwuwarstwowego o gramaturze 60 g/m2 ± 2g/m2. Chłonność serwety: 600 %. 4 etykiety samoprzylepne typu TAG. Na każdej etykiecie samoprzylepnej, znajdują się następujące informacje: numer ref., data ważności, nr serii, dane wytwórcy oraz kod kreskowy. Spełnia wymogi aktualnej normy PN-EN 13795-1. " 45 x 45 1 200 7. "Serweta chirurgiczna jałowa 50cm x 70cm 2 warstwowa ALPHAtex Serweta dwuwarstwowa o wymiarach 50x70 cm, Serweta wykonana z chłonnego i nieprzemakalnego laminatu dwuwarstwowego o gramaturze 60 g/m2 ± 2g/m2. Chłonność serwety: 600 %. 4 etykiety samoprzylepne typu TAG. Na każdej etykiecie samoprzylepnej, znajdują się następujące informacje: numer ref., data ważności, nr serii, dane wytwórcy oraz kod kreskowy. Spełnia wymogi aktualnej normy PN-EN 13795-1." 50 x 70 lub 50x75* 1 1000 8. serweta włókninowa niejałowa 160 x 90 1 2000 9. serweta włókninowa niejałowa 210 x 80 1 500 10. chusta trójkątna * 1 900 11. serweta jałowa z dziurką o średnicy 6 cm samoprzylepna 45 x 45 1 200 12. serweta jałowa z dziurką o średnicy 7 cm samoprzylepna 50 x 75 1 300
LosLOT-0017
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 17
BeschreibungL. p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Podkład ochronny/chłonny na łóżko WIELORAZOWY, o wymiarach 85x90. Dostępny w wersji z uchwytami z materiału do zawinięcia pod materac lub bez, stanowiący ochronę zarówno dla pacjenta jak i dla łóżka. Możliwość prania w pralce w temperaturze do 90°C i ponownego używania. Trwałość- minimum 400 prań. Składający się z 5 warstw, każda z warstw -100% Poliester, wielokrotnie przeszywany na całej powierzchni, w celu zapobiegania rozwarstwianiu. Górna warstwa podkładu wykonana z wysoko specjalistycznych włókien, które szybko przenoszą niepożądaną ciecz do warstw poniżej, pozostawiając wierzchnią warstwę do wyschnięcia w ciągu kilku minut, osoba leżąca na niej nie czuje dyskomfortu. Ciecz jest usytuowana pomiędzy spodnimi warstwami, nie przenika do materaca. Zdolność absorpcyjna: >3000 ml/m2. Pakowany pojedynczo. Karton=30szt. 85 x 90 1 80 2. Jednorazowy pokrowiec CPE ochronny z gumką na materac/ łóżko zabiegowe. Wymiary: 210cm x 90cm x 20cm. Karton=100szt. 210 x 90 1 200 3. Koce (kołdry) jednorazowe, miękkie, odporne na przemakanie, minimalizujące ryzyko zakażeń krzyżowych, możliwość podgrzewania w cieplarce do 40 st.C., wymiary 220x110 cm, wykonane z: 2x włóknina PP 30 g/m kw. + wypełnienie molton 60 g/m kw., pakowane indywidualne. Karton= 100 szt. 220 x 110 1 150 4. Podkład barierowy wysokochłonny na stół operacyjny, podfoliowany, nieprzepuszczalny dla płynów, odporny na rozdarcia. Wykonany z 3 warstw folii PE antystatycznej oraz włókniny i puchu celulozowego. Warstwa chłonna z widocznym wytłoczeniem, umożliwiającym rozprowadzanie płynów w jej powierzchni. Gramatura 270g/m² (+/- 2), chłonność do 4050ml, wymiary: 100 x 225cm (+/- 2), wymiary warstwy chłonnej: 50 x 200cm (+/- 2). Wyrób medyczny kl. I.Wszystkie brzegi zakończone zgrzanym mankietem, co zapobiega wyciekowi płynów. Op.=20szt. 100 x 225 1 500 5. Podkład barierowy wysokochłonny na stół operacyjny, podfoliowany, nieprzepuszczalny dla płynów, odporny na rozdarcia. Wykonany z 3 warstw folii PE antystatycznej oraz włókniny i puchu celulozowego. Warstwa chłonna z widocznym wytłoczeniem, umożliwiającym rozprowadzanie płynów w jej powierzchni. Gramatura 270g/m² (+/- 2), chłonność do 4050ml, wymiary: 100 x 225cm (+/- 2), wymiary warstwy chłonnej: 50 x 200cm (+/- 2). Wyrób medyczny kl. I.Wszystkie brzegi zakończone zgrzanym mankietem, co zapobiega wyciekowi płynów. Op.=20szt. 100 x 152 1 250 6. Podkład barierowy wysokochłonny na stół operacyjny, podfoliowany, nieprzepuszczalny dla płynów, odporny na rozdarcia. Wykonany z 3 warstw folii PE antystatycznej oraz włókniny i puchu celulozowego. Warstwa chłonna z widocznym wytłoczeniem, umożliwiającym rozprowadzanie płynów w jej powierzchni. Gramatura 100g/m² (+/- 2), chłonność do 1550ml, wymiary: 101 x 76cm (+/- 2), wymiary warstwy chłonnej: 50 x 80cm (+/- 2). Wyrób medyczny kl. I. Wszystkie brzegi zakończone zgrzanym mankietem, co zapobiega wyciekowi płynów. Op.=50szt. 101 x 76 1 100
LosLOT-0018
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 18
BeschreibungL. p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jedn. netto wartość netto Vat cena jedn. brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1 Przenośna jednorazowa pompa próżniowa generująca w sposób ciągły podciśnienie o wartości 80 mmHg, przeznaczona dla jednego pacjenta, działająca 30 dni. W zestawie zawierająca komplet baterii 3 AAA, oraz dren łączący pompę z opatrunkiem ze złączem „Luer lock” wyposażonym w zastawkę, zapobiegającą zmniejszeniu podciśnienia w obrębie opatrunku do jednej godziny, w przypadku konieczności odłączenia pompy od opatrunku. Istnieje możliwość wymiany baterii w trakcie terapii. 1 5 2 Opatrunki do terapii podciśnieniowej,posiadające delikatny silikonowy przylepiec, warstwę kontaktową żelującą w kontakcie z wydzieliną, rdzeń zamykający wysięk i szkodliwe komponenty w swojej strukturze. Opatrunek posiada płaski dren kompatybilny z pompą do terapii podciśnieniowej i umożliwiający zastosowanie kompresjoterapii. Kanały w rdzeniu pozwalają na przemieszczanie się wysięku poprzez strukturę opatrunku. Warstwa pianki wspomaga rozprowadzenie podciśnienia. Zewnętrzna warstwa folii zapewnia barierę przeciwko wirusom, jest wodoodporna. Dostarczany w zestawie z paskami mocującymi (6 szt.) Do zastosowania z pompą do Podciśnieniowej Terapii Ran. różne rozmiary 5 30
LosLOT-0019
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 19
BeschreibungL. p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto VAT cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Tupfer gazowy , jałowy z nitką RTG ( fasolki ) 12 x 12 10 320 2. Tupfer gazowy , jałowy z nitką RTG ( orzech włoski ) 13 x 13 10 300 3. Tupfer gazowy , jałowy z nitką RTG ( jajko ) 24 x 24 10 20 4. Tupfer gazowy , jałowy z nitką RTG ( śliwka ) 20 x 20 10 20 5. Opaska elastyczna, kohezyjna 10 cm x 4 m 1 10
LosLOT-0020
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 20
BeschreibungL. p. przedmiot zamówienia rozmiar zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto VAT cena jednostkowa brutto wartość brutto 1. kompresy gazowe niejałowe 13n 12w 5 x 5 100 350 2. kompresy gazowe niejałowe 13n 12w 7,5 x 7,5 100 120 3. kompresy gazowe niejałowe 13n 12w 10 x 10 100 200 4. gaza opatrunkowa bielona 17n składka 90 x 100 100 m 10 5. gaza opatrunkowa bawełniana niejałowa 17n m2 1 100 6. serweta gazowa niejałowa z nitką i taśmą RTG 17n,4w 45cm x 45 cm 45 x 45 1 200 7. gaza opatrunkowa jałowa 17n m2 1 600 8. gaza opatrunkowa jałowa 17n 0,5m2 1 250 9. seton gazowy 17n niejałowy 2m x 5cm 68 1 10. seton gazowy 17n niejałowy 2m x 1cm 160 2 11. lignina bielona 40 x 60 arkusze 5 kg 80 12. lignina bielona 20 x 30 arkusze 0,5 kg 800 13. lignina bielona rolka 150g 1 20 14. wata opatrunkowa 500g 1 5 15. Kompresy gazowe,jałowe 12-warstwowe;17-nitkowe z nitką RTG 10 x 10 20 2100 16. Kompresy gazowe,jałowe 12-warstwowe;17-nitkowe z nitką RTG 10 x 10 50 (5 x10 przewiązywane nitką) 600 17. Kompresy gazowe,jałowe 12-warstwowe;17-nitkowe z nitką RTG 10 x 10 100 (10 x 10 przewiązywane nitką) 100 18. serweta jałowa 17-nitkowa; 4-warstwowa gazowa z nitką RTG 45 x 45 2 1600 19. serweta jałowa 17-nitkowa; 4-warstwowa gazowa z nitką RTG 45 x 45 4 700 20. serweta jałowa 17-nitkowa; 4-warstwowa gazowa z nitką RTG 45 x 45 6 600 21. seton gazowy jałowy 17 n, 4 w 1m x 10 cm 1 50 22. seton gazowy jałowy 17 n, 4 w 2m x 5cm 1 100 23. seton gazowy jałowy 4w, 17 n + nitka RTG 2m x 10 cm 1 20 24. seton gazowy jałowy 4w, 17 n 2m x 10 cm 1 20 25. seton gazowy jałowy 17 n, 4 w 1m x 5cm 1 200
LosLOT-0021
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 21
BeschreibungL. p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena netto wartość netto VAT cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. pieluszki dla niemowląt typu pampers 3-6 kg 38 5 2. chusteczki do mycia ciała pacjenta x 80 150 3. camera-cover 15 x 250 20 20 4. jałowy zestaw jednorazowy do znieczuleń przewodowych x 1 100 5. rękaw bawełniany typu Tubula Cotton 10cm/20m 1 10
LosLOT-0022
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 22
BeschreibungL. p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Pieluchomajtki dla dorosłych o podwyższonej chłonności tzw. nocne, rozmiar L - obwód bioder 100-150cm, wykonane z laminatu paroprzepuszczalnego na całej powierzchni wyrobu chłonnego, wyposażone w dwa elastyczne ściągacze taliowe - przód i tył, podwójne dwuwarstwowe elastyczne przylepcorzepy, indykator wilgotności, podwójny wkład chłonny z antybakteryjnym superabsorbentem z właściwością neutralizacji nieprzyjemnego zapachu, elastyczne sciągacze w kroczu i falbanki przeciwwyciekowe skierowane na zewnątrz. Włókninowy system dystrybucji moczu. Wyrób nie może zawierać elementów lateksowych. Minimalna chłonność wyrobu według metody ISO 11948-1 - 3200ml. Retencja badana metodą NAFC min. 1150g. Pakowane po 30szt. L 30 500 2. "Pieluchomajtki dla dorosłych o podwyższonej chłonności tzw. nocne, rozmiar XL - obwód bioder 130-170cm, wykonane z laminatu paroprzepuszczalnego na całej powierzchni wyrobu chłonnego, wyposażone w dwa elastyczne ściągacze taliowe - przód i tył, podwójne dwuwarstwowe elastyczne przylepcorzepy, indykator wilgotności, podwójny wkład chłonny z antybakteryjnym superabsorbentem z właściwością neutralizacji nieprzyjemnego zapachu, elastyczne sciągacze w kroczu i falbanki przeciwwyciekowe skierowane na zewnątrz. Włókninowy system dystrybucji moczu. Wyrób nie może zawierać elementów lateksowych. Minimalna chłonność wyrobu według metody ISO 11948-1 - 3200ml. Retencja badana metodą NAFC min. 1150g. Pakowane po 30szt. " XL 30 50 3. "Pieluchomajtki dla dorosłych o podwyższonej chłonności tzw. nocne, rozmiar M - obwód bioder 75-110cm, wykonane z laminatu paroprzepuszczalnego na całej powierzchni wyrobu chłonnego, wyposażone w dwa elastyczne ściągacze taliowe - przód i tył, podwójne dwuwarstwowe elastyczne przylepcorzepy, indykator wilgotności, podwójny wkład chłonny z antybakteryjnym superabsorbentem z właściwością neutralizacji nieprzyjemnego zapachu, elastyczne sciągacze w kroczu i falbanki przeciwwyciekowe skierowane na zewnątrz. Włókninowy system dystrybucji moczu. Wyrób nie może zawierać elementów lateksowych. Minimalna chłonność wyrobu według metody ISO 11948-1 - 2900ml. Retencja badana metodą NAFC min. 1000g. Pakowane po 30szt. " M 30 50 4. Majtki chłonne rekomendowane dla osób poruszających się - mobilnych - zakładane jak zwykła bielizna. Posiadające oddychającą powłokę oraz co najmniej dwa systemy odpowiedzialne za: zapewnienie suchości i ograniczenie nieprzyjemnego zapachu., rekomendowany obwód 65-85cm. Chłonność co najmniej 1440g - chłonność wg. normy ISO (Rothwell) - wymagane przedłożenie karty produktowej / technicznej w całości jawnej dla Zamawiającego oraz innych wykonawców. S 30 30 5. Majtki chłonne rekomendowane dla osób poruszających się - mobilnych - zakładane jak zwykła bielizna. Posiadające oddychającą powłokę oraz co najmniej dwa systemy odpowiedzialne za: zapewnienie suchości i ograniczenie nieprzyjemnego zapachu, rekomendowany obwód 80-110cm. Chłonność co najmniej 2010g - chłonność wg. normy ISO (Rothwell) - wymagane przedłożenie karty produktowej / technicznej w całości jawnej dla Zamawiającego oraz innych wykonawców. M 30 80 6. "Majtki chłonne rekomendowane dla osób poruszających się - mobilnych - zakładane jak zwykła bielizna. Posiadające oddychającą powłokę oraz co najmniej dwa systemy odpowiedzialne za: zapewnienie suchości i ograniczenie nieprzyjemnego zapachu., rekomendowany obwód 100-135cm. Chłonność co najmniej 2010g - chłonność wg. normy ISO (Rothwell) - wymagane przedłożenie karty produktowej / technicznej w całości jawnej dla Zamawiającego oraz innych wykonawców." L 30 200 7. Jednorazowy wysokochłonny, nie uczulający podkład higieniczny na stół operacyjny wykonany z 2 scalonych powłok: mocnego nieprzemakalnego 3-warstwowego laminatu i chłonnego rdzenia na całej długości prześcieradła. Produkt o gładkiej , jednorodnej powierzchni ( bez zagięć i przeszyć) nie powodującej uszkodzeń skóry pacjenta. Wchłanialność co najmniej 2l. 60 x 90 30 1500. Uwagi do pakietu Dopuszczamy również produkty o parametrach opisanych poniżej : poz. 4: Majtki chłonne o chłonności min.1900g (według normy ISO 11948-1) i obwodzie 55-85cm poz. 5, 6: Majtki chłonne o chłonności min.2000g (według normy ISO 11948-1) poz. 4-6: Majtki chłonne pakowane po 10szt. z odpowiednim przeliczeniem ilości poz. 7: Podkład, w którym warstwę spodnią stanowi biała izolacyjna folia antypoślizgowa (z nadrukiem), we wkładzie chłonnym znajduje się rozdrobniona pulpa celulozowa, dodatkowo pokryta bibułą, warstwę wierzchnią stanowi włóknina.