2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy artykułów mięsnych oraz wędliniarskich do Zakładu Karnego w Potulicach. Nr ref. sprawy: D/Kw.2232.5.2025.KG.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Dostawy artykułów mięsnych oraz wędliniarskich do Zakładu Karnego w Potulicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu oferty, Załączniki nr: 1, który stanowi załącznik do swz.
Interne Kennung: D/Kw.2232.5.2025.KG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Dostawy artykułów mięsnych i wędliniarskich, kod CPV 15110000-2 – mięso, 15131000-5 –konserwy i przetwory mięsne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu oferty, Załączniki nr: 1, który stanowi załącznik do swz
Los: LOT-0002
Titel: Grupa II
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Grupa III