See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług rusztowaniowych w zakresie montażu, przebudowy i demontażu rusztowań w kotłach i obiektach kotłowni w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku
Beschreibung: Wykonywanie usług rusztowaniowych w zakresie montażu, przebudowy i demontażu rusztowań w kotłach i obiektach kotłowni w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku
Vorherige Bekanntmachung: 260904-2026
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZR/00191/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001